L.V.B. LEUNEN 14.32-3 Dames opgelet! Het ligt in de bedoeling een VOLKSDANSGROEP op te richten binnen de L.V.B. Om tot nadere afspraken te komen met de lerares, is het nu reeds nodig u daarvoor op te geven. Ook de dames welke toegezegd hebben enkele dansen te doen bij het 50-jarig jubileum, willen wij vragen zich op te geven. Wat de kosten, tijd en ruimte betreft, moeten nog afspraken gemaakt worden, maar dat kan pas als we weten hoe de belangstelling bij u is; wij als bestuur menen dat die er echt is, vanwege de vraag er naar. Dus dames neem even de moeite en geef u NU op, daar wij anders te laat zijn wat betreft de verdere besprekingen. Opgave tot en met 15 augustus bij Mevr v d Beele. Tel. 86758. TONEELVERENIGING COMEDIA Nu de vakantie voorbij is, zullen de toneelrepetities weer beginnen. A.s. donderdag 19 augustus om acht uur worden alle leden in het Gemeenschapshuis verwacht. Degenen die een toneelboekje hebben, worden verzocht dit mee te brengen. PEUTERSPEELZAAL 'T UKKENEST Beste ouders Omdat we het nieuwe schooljaar in een schone peuterspeelzaal willen starten, gaan we de peuterspeelzaal weer een goede poetsbeurt geven. Op maandag 16 augustus zal er gepoetst worden van 9-11.30 uur en 's avonds vanaf 20.00 uur. Op dinsdag 17 augustus zal er gepoetst worden van 9-11.30 uur, 's middags van 13.30 tot 15.45 uur en 'savonds vanaf 20.00 uur. Komt u ons ook een handje helpen? Bestuur en Leidsters. AANGEBODENBabysitster, liefst in het centrum van Leunen Rongen, van Wagenstraat 30, Leunen Tel. 84122

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1982 | | pagina 4