K.P.J. LEUNEN 14.20.3 Kring-zeskampDeze vindt plaats op a.s. vrijdag 21 mei in het Veulen. De afdeling Veulen die de zeskamp organiseert heeft weer een zestal spelletjes (met veel water) in elkaar gezet, zodat de afdelingen van de kring zich aan elkaar kunnen meten en kunnen strijden voor een prijs. Ook is er natuurlijk een rode draad. De leden die een avondje willen laohen en aktief willen meedoen, verwachten we om half 7 bij het Gemeenschapshuis, vanwaar we ver trekken naar de Hoefslag. Leden die liever op eigen gelegenheid gaan verwachten we om 7 uur in het Veulen. Vergeet niet om sportkleding aan te trekken! Toeschouwers zijn van harte welkom! Afsluiting van het K.P.J.seizoen: Het einde van het K.P.J.sei- zoen is weer in zicht. Als afsluiting hiervan willen we een Kegelavond organiseren. Deze is gepland op vrijdag 19 juni a.s. Om organisatorische redenen zouden we graag weten wie er mee wil doen. Leden die mee willen doen verzoeken wij dan ook zich op te geven bij een van de bestuursleden en wel vóór 9 juni a.s. Leden die zich na deze datum opgeven zullen we moeten teleurstel len. Neem dus de telefoon en geef je op! Houdt zich aanbevolen voor alle spuitwerkzaamheden in de asperges teelt met een portaaltrekker (rijhoogte 1.40 mtr.) en voor alle andere werkzaamheden in de asperges, waaronder aanaarden, kopeggen en dergelijke. Verdere inlichtingen: Loonbedrijf Hendrix en Smits, Lollebeekweg 60, Castenray Tel.04787-295 Grootdorp 7, fferselo Tel. 04786-280 MEISJE biedt zich aan als babysit. Ook overdag. Telefoon 81502 GEVONDEN: Een hoorapparaat Terug te halen: Gussenstraat 33, Leunen TE KOOPKorfbalshirt, rok en kousen. St Catharinastraat 15, Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1982 | | pagina 4