HUWELIJKSAFK: Paul op 't Veld - Gerry Leenders (Venray) 14.10.2 Hans v Os (Maashees) - Hetty Lucassen Vastenaktie: Wij vragen uw aandacht voor de vastenaktie. Help de mens in nood die niet over zoveel beschikken als wij! De bussen staan achter in de kerk. Veertigjarig Priesterfeesta.s. Maandag 15 maart is het 40 jaren geleden dat Pater Canisius priester werd gewijd. Wij - parochianen en kerkbestuur - wensen hem hiermee van harte proficiat. Reeds 29 jaren profiteert de parochie Leunen van de diensten van Pater Canisius; wij zijn hem daar zeer dankbaar voor. De Pater viert dit feest in comnuniteits- en familieverband op zaterdag 21 maart. In onze parochie zullen wij aan dit jubileum te zijner tijd ook aandacht aan besteden. Wanneer dit zal gebeu ren zullen wij u nog bekend maken. Pater Canisius, Gods zegen en alle goeds voor de toekomst met daarbij heel veel dank van onze parochie. Het Kerkbestuur. DAMESKOOR LEUNEN Zaterdag 13 maart zijn we vrij van zingen Woensdag 17 maart repetitie om half 9. WISTEN JULLIE dat er in Leunen een wandelclub is dat we 8 keer per jaar ergens gaan wandelen dat we dan met de bus gaan dat we ook meedoen aan de Vierdaagse in Venray dat we iedere twee weken gaan knutselen dat we 's zomers een uitstapje maken dat we een kindermarkt organiseren dat Sinterklaas bij ons op bezoek komt dat we meedoen aan de carnavalsoptocht dat je al vanaf 4 jaar lid mag worden dat je je aan kunt melden bij Fr.Haegens, Trijnesstraat 4

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1982 | | pagina 3