K.P.J. VEULEN 14.9.11 a.s. Vrijdag 5 maart (morgenavond) houden wij onze generale repetitie van onze toneelstukjes voor de Kringkulturele te Ysselsteijn volgende week vrijdag 12 maart. De stukjes die aan het Kulturele Gebeuren deelnemen zijn: Piet Bots, De Opa's en Koffiedik. Ook worden de andere stukjes geoefend voor de uit wisseling (20 maart) en de ouderavond (in april). We verwachten dan ook dat jullie allemaal komen, want het is de hoogste tijd dat hot erin komt te zitten. Aanvang 8 uur. Volgende week donderdag 11 maarthebben we een sportavond ver zorgd door algeneen sportleider Van K.P.J.Limburg. Deze avond is in het Gemeenschapshuis in Leunen om 8 uur. We zullen gezamenlijk met enkele auto's vertrekken bij café 't Veule. Groetjes, Het Bestuur. L.V.B, VEULEN Donderdag 11 maart is alweer onze laatste vergadering van ons programma in de afdeling. Dan hebben we onze JAARVERGADERING era 8 uur in zaal 't Veule. Kom zoveel mogelijk op deze avond want het is een belangrijke vergadering. We houden een bestuursver kiezing, het hele bestuur moet opnieuw gekozen worden, maar drie bestuursleden stellen zich NIET meer herkiesbaar, nl. Mevr Janssen, Mevr Spreeuwenberg en Mevr v Rijswijck. Dus zullen we drie nieuwe bestuursleden moeten hebben. Heeft er iemand interesse, bel dan 84443. Laat ons niet in de kou staan, maar zorg er voor dat er die avond weer een volledig bestuur komt. Bij voorbaat dank. 23 maart is de studieavond in de Schouwburg, aanvang 7 uur. Opening, lezing door ffevr. C.Koekoek, Voorzitster K.P.N. Pauze. Toneel "De rare Chinezen" door de vrije spelers uit America. Onkosten 7,00,- opgaven voor 18 maart bij M.Emonts of A.Geurts of op de Jaarvergadering. Betalen bij opgave. In de week van 8 tot 1.4 maart wordt weer de COLLECTE voor het Rheumafonds gehouden. Als u iemand in de familie of kennissen kring kent die Rheuma heeft, zult u weten wat dit voor een ernstige ziekte is. Laat ons dat kleine beetje wat we voor deze mensen kunnen doen met plezier doen door gul te geven. En ik zou de leden van de L.V.B. weer willen vragen of ze weer de zakjes ophalen. Bij voorbaat dank voor uw medewerking en inzet en u veel succes toewensend.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1982 | | pagina 12