VASTENAVOND 1982 14.7.3 Zondag a.s. zal dan na veel voorbereidingen de optocht weer door 't knolleland trekken. De Deelnemers aan de optocht stellen zich op in de Catharina- straat in de richting van de Steegse Peelweg, elk op zijn nummer dat op de weg staat aangegeven. De volgorde van de optocht zal zaterdag na de middag op veel plaatsen in Leunen aangeplakt zijn, neemt u daar s.v.p. kennis van dan i3 't werk vein de commissie ook wat gemakkelijker. De deelnemende groepen en wagens moeten hun nummerbord af komen halen bij huis nummer 13, vanaf half 2, eerder.zijn die NIET daar en u hoeft dan de mensen die in dat huis wonen niet lastig te val len door te vragen naar dat nummerbordje. Tevens krijgt u dan 't deelnemers formulier Na de optocht krijgt u tegen inlevering van EN het nummerbordje EN het deelnemersformulier in café Pietje Martens de optochts herinneringen. De nummerbordjes moeten zichtbaar meegevoerd worden. Om elf minuten over twee dient iedereen met alles gereed te zijn want dan vertrekken wij richting Steegse Peelweg, gaan door de Vullingsstraat, de Boodenstraat, de Trijnesstraat, de Van Megen- straat, de Catharinastraatde Gussenstraatde Albionstraat en bij het transformator rechts om de Catharinastraat weer in en ver der via de Apolloniastraat en het Kapellerpad naar het plein bij het Gemeenschapshuis waar de optocht wordt ontbonden. Wil s.v.p. iedereen na half twee met z;'n auto uit de Catharina straat WEGBLIJVEN op het stuk tussen de Gussenstraat en de Albion straat, dit voor de veiligheid van de deelnemers en het zich daar verzamelende publiek, 't Zou ook plezierig zijn als er in de stra ten van de route GEEN auto's geparkeerd staan, dit is ook veilig heid voor de deelnemers aan de optocht en om een deuk of kras in zijn auto zit niemand verlegen. Alcohol in de optocht is niet toegestaan. Gevelversieringen, raamversieringen en andere versieringen zijn leuk om te zien en doen feestelijk aan. Zorg dat u allen op tijd bent dan kunnen we ook op tijd vertrekken. Het uitreiken van de prijzen is na de optocht eveneens in zaal Martens Dus GEEN auto's in de route van de optocht parkeren en NIET door de opstelstraten rijden. Als 't even kan huis-, raam-, gevel- of andere versieringen. Veel plezier en goed weer gewenst door de Optochtcommissie.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1982 | | pagina 4