CARNAVALSVERENIGING HET KNOLLEKE 14.4.6 Op zaterdag 30 januari om 20.00 uur groot Vorstenhal in het Ge meenschapshuis van Leunen. Op deze avond zullen de tradionele Gouden Knollen uitgereikt worden aan Joos Claessens en Jan Jenniakens. Joos Claessens: Voor zijn ontzettend grote inzet binnen het carnavalsgebeuren van ons dorp. Jan Jenniakens: Voor zijn spontane inzet op gebied van het hele Leunse Gemeenschapsgebeuren Speciaal denken wij aan de oprichting en opbouw van ons (onmisbaar) weekblad"De Ruuper". Wat deze twee mannen allemaal gedaan hebben voor onze gemeen schap weet lang niet iedereen. Maar als dank voor hun inzet vragen wij: Kom met zoveel mogelijk mensen naar deze Gouden Knol uitreiking zodat zij met hun familie zien, dat hun werk gewaardeerd wordt en dat het tevens gestimu leerd wordt om daarmee door te gaan. Rond de klok van 21.00 uur zal deze uitreiking plaastvinden. Daarna zullen nog diverse andere dingen op het programma staan, dus trek er gerust een hele avond voor uit om samen met ons gezellig carnaval te vieren. Op deze avond worden ook onze nieuwe carnavalsliedjes ge jureerd en het winnende liedje bekend gemaakt. Dit alles onder leiding van Prins Toon d'n Urste en zijn gevolg en veel goede muziek. Tot ziens a.s. zaterdag! Carnavalsvereniging Het Knölleke. GESPREKSAVONDEN VOOR AANSTAANDE OUDERS Deze gespreksavonden5 totaal, omvatten onderwerpen zoals: - zorg en nazorg bij de bevalling - beleving van het a.s. ouderschap - de ontwikkeling van het kind in het eerste levensjaar Tevens stellen wij een eigen inbreng bij deze avonden zeer op prijs. De eerste avond start 2 februari 1982. U kunt zich telefonisch of schriftelijk opgeven bij Het Groene Kruis Venray, Bergweg 4 te Vènray, telefoon 04780 - 81269.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1982 | | pagina 7