CARNAVALSVERENIGING HET KNOLLEKE 14.4.9 Zaterdag 23 en zondag 24 januari was het weer zover. Nadat wij de week daarvoor afscheid hadden genomen van Prins Henk d'n Urste en Prins Ruud d'n Urste, was het moment aangebroken dat de nieuwe Prinsen bekend gemaakt zouden worden. Zaterdag 23 januari: In het volle Rnollenhuis was het de eer aan Vorst Jan om Prin3 Toon d'n Urste bekend te maken. De reactie van het publiek was fantastisch. Prins Toon d'n Urste vroeg iedereen zijn volle medewerking en dan zou de carnaval 1982 wel lukken. Ja zelfs de moeder van onze nieuwe Prins was zeer verrast dat er nu een zoon van haar heerser over het Knollenrijk was, wat ze dan ook prompt voor de microfoon kwam vertellen. Prins Toon d'n Urste; zesde zoon van Rissels Bert zien Gradje en Vissers Marie. Getrouwd met Thea Jaspers uit het Piëlreuzenriek en wonende aan de Gussenstraat. Naast zijn werk als verkoper bij de Firma Clephas in Venray is Toon een echte verenigingsman. Als leider van de voetbalclub, lid van onze Raad van Ellef en daarnaast een actieve wagenbouwer; daarom zal het voor onze nieuwe Prins niet zo moeilijk zijn om dit jaar heerser van ons Knollen- rijk te zijn. Prins Toen d'n Urste, Prinses Thea, alle knöllekes en knöilinnekes maak er samen een gezellige carnaval van! Zondag 24 januari:Allo jeugdige knöllekes en knöilinnekes waren bijeengestroomd in het Knollenhuis om tijdens het discobal wat daar gehouden werd, onze nieuwe jeugdprins 1982 welkom te heten. Onze Prins Toon d'n Urste met gevolg was daarvoor aanwezig. Prins Wilbert d'n Urste was de uitverkorene. De jongste zoon van Toon en Marie Vullings en wonende aan het Laagriebroek, geboren in 1968 en leerling van de L.T.S. te Venray. Zijn hobby's zijn carnaval vieren, waar hij ook voor in de jeugd raad zit, voetballen en zijn muzikale talenten toont hij bij onze fanfare waar hij ook lid van is. Prins Wilbert d'n Urste en Prins Toon d'n Urste wij wensen jullie een goede samenwerking en een gezellige carnaval! Carnavalsvereniging 't Knolleke Leunen. LUCHTBUKSVERENIGING DE ROOS De Roos 1 1063 ringen Roda 2 (Kerkrade) 1044 ringen Hoogste schutter was W Koenen met 274 ringen. De Roos 2, 3 en 4 waren vrij.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1982 | | pagina 10