VERKIEZINGEN DORPSRAAD LEUNEN Vorige week donderdagavond is door de dorpsraad Leunen en een aan tal vertegenwoordigers van verenigingen en organisaties uit Leunen vergaderd over de aanstaande verkiezingen van de dorpsraad Leunen. Voor de duidelijkheid willen wij hier alleen de conclusie van deze bijeenkomst vermelden. Voor een uitgebreid (mondeling) ver slag, kunt u terecht bij de voorzitter van de dorpsraad,J Reintjes. Afgesproken is, dat de verkiezing van de dorpsraad Leunen zal plaatsvinden op 27 en 28 februari .1982.Noteert u dat vast De verkiezingen zullen gehouden worden op dezelfde wijze als 4 jaar geleden, met dit verschil dat de nieuwe dorpsraad uit 11 personen zal bestaan de huidige dorpsraad heeft 13 leden). De samenstelling van de nieuwe dorpsraad zal als volgt gebeuren: Een aantal leden worden aangewezen als afgevaardigde door plaatse lijke verenigingen en organisaties en daarnaast is er een verkie zing van een aantal leden uit persoonlijk gestelde kandidaten. De volgende verenigingen zullen een.lid/afgevaardigde voor de dorpsraad aanwijzen: L.V.B., L.L.T.B., Jeugdcommissie, Bejaarden vereniging en mogelijk de ondernemersvereniging. Deze leden/afgevaardigden zullen dus via verkiezingen worden aan gevuld met persoonlijke kandidaten tot dat het getal van 11 vol is. Alle inwoners van Leunen die stemgerechtigd zijn, kunnen dan aan geven wie zij in de dorpsraad Leunen wilen hebben. Hoewel heb nog vroeg is, wil de dorpsraad nu al aan alle Leunen- aren vragen bij zichzelf na te gaan of hij of zij zich kandidaat zal stellen voor de dorpsraad. Of weet u iemand die volgens u erg geschikt is voor de dorpsraad. Laat het ons dan weten. De Dorpsraad Leunen. RABOBANK LEUNEN Ten behoeve van de Stichting Blindheidsbestrijding in Ontwikke lingslanden zijn op ons kantoor mapjes met Kerst- en Nieuwjaars kaarten te koop a F 5,00 per mapje. De opbrengst uit deze verkoop komt geheel ten goede aan de bestrij ding van oogziekten in ontwikkelingslanden. GEVONDENEen bos sleutels, hoek St.Ctharinastraat-Boodenstraat Voermans, St Catharlnastraat 4b, Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 4