L.V.B. LEUNEN Cursus Zelfverzorglng en Make-up: De eerste cursps begint dinsdag 5 januari en de tweede cursus in maart. Het programma van de cursus omvat 5 avonden: 1.Lichaamsverzorging (hygiëne, voeding, beweging, rust, ontspanning) 2.Hand en-voetverzorging. 3.Gezichtsverzorging (huidsoorten, leeftijd, reiniging, voeding, bescherming) 4.Gezichtsverzorging (maskers en massage) 5.Make-up dag make-up, avond make-up. eenvoudige camouflage) De cursus wordt gegeven door Mevr.van Steen-Janssen uit A3ten. Onkosten zijn F 55,— voor de hele cursus, koffie niet inbegrepen. Vorige wéék heeft in De Ruuper gestaan dat er op de Kerstavond nog gelegenheid was om u op te geven, want er zijn nog enkele plaatsen vrij. Daar de Kerstavond niet doorgegaan is, kunt u zich nog op geven bij T.v.d.Beele tel. 86758. Diegenen, die zich opgegeven hebben, krijgen nog nader bericht over waar en wanneer. Ledenkrant: a.s. weekend krijgen alle leden weer de ledenkrant in de bus. Beste mensen van Leunen, Langs deze weg wil ik U allen een Gezegend Kerstfeest en Gelukkig Nieuwjaar toewensen. De vrede van Kerstmis in de wereld en in ieder mensenhart. De beste wensen voor 't nieuwe jaar vanuit het warme Zaire in Afrika. De aktie die ik in 1979 hield in Leunen voor de nieuwe water leiding, begint werkelijkheid te worden. U zult denken, is dat nog niet klaar? Maar met veel Afrikaans geduld komen we er. Alles is vreselijk lang onderweg geweest en er zijn dan ook verschil lende buizen gestolen. Maar we hebben er toch al enkele bij kunnen kopen. Langzaam maar zeker komt alles in orde. Ook wil ik de moeders van Leunen hartelijk bedanken voor de col lecte op de moederavond gehouden voor mijn werk hier. Ja, ook de breiclub van Leunen heeft hier al menige moeder blij gemaakt. En als ik dan de moeders met hun zieke kindjes zie, warm ingedraaid in een gebreid dekentje, dan denk ik aan Leunen aan al die mensen die daar achter me staan en me helpen. Mijn hartelijke groeten en tot wederhoren, Groetjes, Zr gervasia Bets Reintjes, BP 2 Ngandajika via Mbuji-Mayi, Rep. du Zaire.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 13