TONEELVERENIGING COMEDIA Bestuur en leden van de Toneelvereniging Comedia willen langs deze weg alle oud-leden, verenigingen, instellingen en overige belangstellenden van harte bedanken voor hun aanwezigheid op en blijken van belangstelling bij de ter gelegenheid van het 60-jarig bestaan gehouden receptie. Het was hartverwarmend te revaren dat "Comedia" zo'n grote vriendenkring had en nog heeft! En dan nog wat meer inlichtingen over onze jubileumvoorstel lingen op 12 en 13 december 1981 van het tragi-komische toneel stuk "het Eindpunt" van de bekende schrijfster J.Hemmink-Kamp. Het stuk gaat over een pijnlijk conflict tussen een nog zeer vitaal pas gepensioneerd paar en hun schoondochter, die om eigen gewin "de oudjes" in een Bejaardentehuis wil zien verdwijnen. Dankzij de inbreng van een paar meelevende buren wordt "Het Eindpunt" een spel van een lach en een traan. In voorgaande jaren heeft "Comedia" steeds bij u aangeklopt met donateurskaartenwaarmee u recht had op gratis toegang tot édn van de voorstellingen in Leunen. In dit jubileumjaar willen wij u daar niet mee lastig vallen. U zult ongetwijfeld toch onze voorstellingen willen bijwonen en de vrije-kaart-verkoop aan de kassa van de zaal bespaart ons veel tijd, die we dan kunnen besteden aan een nog betere voorbereiding van onze voor stellingen. Wij doen ons uiterste best zo goed mogelijk voor de dag te komen! Reserveert u dan alvast 12 of 13 december in uw agenda zodat we weer op volle zalen mogen rekenen? Het Bestuur. FANFARE DRUMBfiND ST CATHARINA Opgave voor de muziekschool en de eigen cursus (ook opleiding voor Hafa-diploma) kan alleen nog DEZE WEEK bij S.Lemmens, Tel. 86440. Deze oproep geldt uiteraard speciaal voor hen, die thans het I.V.M.-examen afleggen. Voor opgave aan de eigen cursus is het I.V.M.-diploma NIET vereist.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 3