K.P.J. VEULEN a.8. Vrijdagavond 6 november (morgenavond) Spellenavond In de Hoefslag. Wie de meeste spellen op deze avond wint zal eindigen boven aan de waslijn, wie het meest verliest zal onder aan de waslijn komen te hangen. Je kunt bovenaan de waslijn komen door iedere keer iemand uit te dagen die een plaatsje boven je hangt; win Je dan mag je een plaatsje opschuiven. Zondag 8 november a.s. is er de jaarlijkse Kringcross. Naar deze Kringcross gaan we met z'n allen naar toe, zodat we de drie wissel bekers die we vorig jaar hebben gewonnen ook dit jaar mogen behou den. Deze Kringcross wordt gehouden op het Cross-terrein te Heide ingang Weverslo. Wij gaan er gezamenlijk naar toe; hiervoor komen we om half 10 bij de Hoefslag bijeen. Als je niet met de cross mee kunt lopen ga dan mee als toeschouwer, zodat we er 3amen een mooie dag van kunnen maken. Vrijdag meer hierover. Groetjes, Het Bestuur. L.V.B. VEULEN Donderdag 5 november Feestavond verzorgd door de groep "Moek" uit Deurne. Aanvang 20.00 uur in zaal Derikx te Veulen. Allo leden met echtgenoot zijn van harte welkom op deze avond. Donderdag 12 november is de tweede les van de Volksdanscursus om 20.00 uur bij P Dirikx. JEUGDCLUB VEULEN Willen de leden van de oudste groep donderdagavond (vanavond) om 10 vóór 6 uur bij het clubgebouw zijn? We gaan met z'n allen zwemmen. Willen jullie dan wel zelf geld meebrengen? Elly, Truus en Maria. Jongensclub Veulen: a.s. Vrijdag hebben we weer club in de Hoef slag. Wat we gaan doen is nog een verrassing. We beginnen om 18.00 uur dus 6 uur). José, Antoinette, Theo en Jeu. TE KOOP: Tulp rood, tulp roze, tulp rood met geel, tulp rood met wit, tulp oranje. Blauwe druifjes en ook tamme kastanjes. Joop Nabuurs, Jaegerhofweg 11, Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 8