COMITÉ RECREATIESPORT VENRAY Herfstwandeltocht/FaKlIlewandeltocht zondag 8 november: De herfst heeft al sinds enkele weken Zijn intrede gedaan in de natuur. De natuurliefhebbers is dit niet ongezien voorbij gegaan. Maar aangezien niet iedereen zo opmerkzaam is of niet zoveel tijd heeft om op die dingen te letten, organiseert de Limburgse Sportraad in samenwerking met de Wandelsport Federatie Venray, Comité Recrea tiesport Venray en de Pooling Recreatiesportleiders de tradionele "PROVINCIALE WANDELDAG 1981" en wel op zondag 8 november a.s. De Wandelsport Federatie Venray heeft 2 zeer mooie herfstwandelingen uitgezet die via het buitengebied van Oostrum naar de "Geijsterse Bossen" leiden. Tijdens deze wandelroutes kunt u genieten van de prachtige bruine herfstkleuren die dan volop te zien zijn in de bos sen en hun directe omgeving. Wanneer u nog meer bij de natuur betrokken wilt zijn kunt u tijdens het wandelen ook verschillende opdrachten maken die te maken hebben met de natuur om ons heen. De wandelroutes die zijn uitgezet zijn 5 en 10 kilometer lang en gaan grotendeels door de "Geijsterse Bossen". Een bijzonder mooi stukje natuur in de buurt van Venray. Het is een wandeldag voor iedereen, leuk met het hele gezin of de familie aan de wandel, genietend van de mooie herfst-natuur en eventueel ook nog het uitvoeren van enkele leuke opdrachten. Iedereen die meedoet aan deze wandeling ontvangt na afloop natuurlijk een leuke blijvende herinnering aan deze tocht. Startplaats: Café van Dijk, Mgr Hanssenstraat te Oostrum Starten: tussen 13.00 en 14.00 uur. Deelname-kostenF 1,50 per persoon. Hopelijk mogen wij velen begroeten op de "Provinciale Wandeldag 1981" Een mooie kans om er eens lekker op uit te trekken met het hele gezin en genieten van de natuur om ons heen. Tot zondag LUCHTBUKSVERENIGING DE ROOS Het Kogeltje 1 (Koningslust) 1059 ringen - De Roos 1 Hoogste schutter was P Swinkels met 268 ringen. EMS 1 (Meerlo) 1044 ringen - De Roos 2 1040 ringen. Hoogste schutter was H Hermans met 268 ringen. De Roos 3 1032 ringen - Het Kogeltje 2 (Koningslust) Hoogste schutter was J v Ass met 273 ringen. De Roos 4 1018 ringen - EMS 2 (Meerlo) 1021 ringen. Hoogste schutter was M Kappel met 259 ringen. 1063 ringen. 975 ringen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 5