DORPSRAAD LEUNEN Hlerbi.1 nodigen wij u uit voor de Dorpsraadvergadering van maandag 9 november a.s. om 20.OC uur i-n de kleine zaa'1 van tiet Gemeenschaps huis. Agenda: 1 Opening 2 Toelichting woningbouwvereniging over inspraak huurders. 3 Notulen van 12 oktober 4 Ingekomen stukken en mededelingen 5 Verslag diverse afgevaardigden 6 De 16 advlespunten (zie nota "Informatie Dorps- en Wijk raden" pag. 10). 7 Verkiezingen 1982 8 Aktiviteitenkalender 9 Laatste rondvraag 10 Sluiting. Marcella Deliën, secr. Woningbouwvereniging over Inspraak: Op de Dorpsraadvergadering van Leunen op maandag 9 november a.s. zal door vertegenwoordigers van de woningbouwvereniging gesproken worden over de plannen die bestaan om de huurders meer te betrekken bij het doen en laten van de vereniging. Er bestaan bij de Woningbouwvereniging vergevorderde plannen die in de loop van 1982 verwezenlijkt zullen gaan worden.In deze plannen is een belangrijke plaats ingeruimd voor gekozen bewonerscommlS3ies alsmede vertegenwoordigers van huurders in de ledenvergadering en in het bestuur. Met name over de taken van de commissies en leden vergadering zal een uitgebreide toelichting worden gegeven. Bent u als huurder hierin geïnteresseerd, dan kunt u deze vergade ring om 20.00 uur in het Gemeenschapsuis bijwonen. W.S.V. DE BELHAMELS Zaterdag a.s. is er weer club van 14.00 tot 15.30 uur. NB. Noteer ook even het volgende: Op zondag 22 november komt Sint Nicolaas bij ons op bezoek en zondag 29 november gaan we deelnemen aan de St Nicolaaswandeltocht in Merselo. Kienliefhebbers opgelet: We vertellen u nu alvast dat op maandag 23 november de jaarlijkse Kienavond van de wandelclub wordt gehouden Hou deze avond dus vrij om gezellig te gaan kienen. Oudpapier: Zoals u ook elders in deze Ruuper kunt lezen wordt er maandag a.s. weer oudpapier opgehaald in de kom van Leunen. U doet toch ook mee aan deze oudpapier-aktie?

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 3