AKOLYTHEN: za 19.00 André Peeters en Olaf Terpstra zo 8.00 J Janssen 10.00 W Emonts, W Heidens, L Peeters 11.15 M en T Heesen LECTORES: za 19.00 Mevr Theunis zo 8.00 J Ouwerkerk 11.15 Mej G Reintjes GEDOOPT: Jules Swinkels HUWELIJKSAFKJaoq Heidens - Gerry Bovée (Veulen) Mededeling: Op de deur (zowel aan de binnen- als aan de buitenkant) van de Ingang tot de oude kerk heeft het Kerkbestuur plaatjes laten plaatsen met het verzoek de deur te sluiten. Dit is gedaan om zo weinig mogelijk warmte verloren te laten gaan. Mogen wij u vragen hier de hand aan te houden bij het binnenkomen en verlaten van de kerk. Dank u bij voorbaat voor uw medewerking. DAMESKOOR LEUNEN Zaterdag 7 november zingen we de H Mis om 19.00 uur. Woensdag 11 november repetitie om half 9. FAHFARE DRUMBAND ST CATHARINA Zaterdag 11 november zal de jaarlijkse door de jagersvereriiging ten behoeve van de fanfare-drumband te organiseren drijfjacht worden ge houden. Zij, die als drijver willen deelnemen, kunnen zich zaterdag melden op een nog nader bekend te maken plaats en uur. 's Avonds zullen we een serenade brengen in het Gemeenschapshuis te Leunen voor de jubilerende toneelvereniging Comedla, alsmede hun jubilerende leden. Tijdstip 20.00 uur. Zaterdag 13 december a.s. zullen we traditiegetrouw in Leunen, V Veulen en Heide onze kerststerren-aktie houden. Muziekfeest 7/8 november: Naast de overige informatie in de bijlage inzake het muziekfeest, willen we nog bekend maken dat de fanfare a.s. zondag in de kerk te Leunen de Hoogmis van 10.00 uur zal op luisteren. Daarna zal de fanfare en de drumband in optocht naar garage van Gorp trekken, waarbij alle inwoners van Leunen, Veulen en Heide en alle andere belangstellenden worden uitgenodigd zich bij deze stoet aan te sluiten om de dag vervolgens onder gezellig samenzijn door te brengen in de feestruimte. Nu heeft u bij uitstek de kans om te luisteren naar het prachtige concert wat onze eigen vereniging kan presenteren. Ons eigen optreden is gepland van 12.00 tot 1.3-00 uur- Deze kans mag u niet verloren laten gaan!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 12