Uiteraard worden er dit jaar ook weer toneeluitvoeringen gegeven ZATERDAG 12 EN ZONDAG 13 DECEMBER 1981 Gespeeld wordt het tragi-komische stuk "Het Eindpunt" van J Hemmink-Kamp. Wij stellen uw aanwezigheid bij onze aktiviteiten van zowel 14 november als 12 en 13 december uiteraard zeer op prijs. In elk geval alvast tot ziens op 14 november in het Gemeenschaps huis te Leunen., Namens Bestuur Comedia, De Jubileumkommissie.. L.V-B. LEUNEN Maandag 26 oktober om 20.00 uur in het Gemeenschapshuis is er een demonstratie met vertoon van dia's over brood en banket door bakker Derix uit Horst. Verder zal er uitleg gegeven worden over verschillende broden en tevens is er een uitgebreid assortiment broden te bezichtigen.. Woensdag 28 oktober om 20.00 uur is er in de foyer van de Schouw burg te Venray een avond met Dr van Rens, directeur van St Elisa beth Ziekenhuis, Venray met als thema: Het functioneren van een Ziekenhuis- wat kan een Ziekenhuis voor ons betekenen. Deze avond kon wel eens zeer interessant worden en voor ons allen belangrijk. We komen allemaal wel eens op de een of andere manier met het ziekennuis in kontakt. U kunt op deze avond vragen mee brengen of daar stellen betrekking hebbende op het thema; het is beslist geen klachtenavond! Het Kringbestuur verwacht een grote opkomst, vandaar opgave t/m 26 oktober bij een van de bestuursle den. Onkosten geen, wel concumptie voor eigen rekening. Kalveropfok-kursus voor vrouwen: Het ligt in de bedoeling begin 1982 deze kursus te geven in L.V.B.Kring Venray.(zie Boer en Tuinder van 15 okt.Nadere inlichtingen over deze kursus: Praktijkschool Horst Tel. 04709 - 3535. LUCHTBUKSVERENIGING DE ROOS Roda 2 (Kerkrade) 1020 ringen - De Roos 1 1046 ringen. Hoogste schutter H Hermans met 266 ringen. De Roos 2, 3 en 4 waren vrij.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 4