GEMEENTE VENRAÏ Centrale kadaver-melding via telefoon 04780 - 88899 Vanaf maandag 12 oktober 1981 worden de destructie-meldingen aan de gemeente Venray rechtstreeks opgenomen door een bandopname apparaat. Deze centrale kadaver-melding betekent voor degenen, die destructie-materiaal melden: - uitsluitend gebruik maken van het (nieuwe) telefoonnummer 88899. - dat op alle gewenste tijden de melding gedaan kan worden (dus ook buiten de kantooruren, bijv. 's avonds of in het weekend). Vanaf 12 oktober 1981 kunnen kadavers niet meer via het telefoon nummer van het raadhuis gemeld worden (alleen eventuele klachten of andere bijzonderheden dienen als voorheen doorgegeven te worden via telefoonnummer 04780-83838, toestel 130 of 140). Zoveel mogelijk zal aan bedrijven (o.a vatenhoudersvan gemeente wege een zogenaamde inlichtingenkaart met gegevens over deze centrale melding worden toegezonden. Deze kaarten zijn ook verkrijgbaar bij de afdeling Bevolkings zaken en worden op verzoek toegezonden. Wij raden betrokkenen aan deze kaart bij het telefoontoestel te bewaren. BURGEMEESTER EN WETHOUDERS VAN VENRAY. K.P.J. VEULEN a.s. Vrijdag 2 oktober (morgenavond) is er weer zo'n echte K.P.J. avond in de Hoefslag. Iedereen die 15 jaar of ouder is, kan zich bij onze gezellige jeugdvereniging op deze avond aansluiten. We hopen dan ook vele nieuwe leden te mogen begroeten. Jullie kunnen op deze avond naar een film kijken die gemaakt is van de Kring en Interkring-sportdag van het afgelopen seizoen. Ook zijn er foto's te zien en te bestellen van deze dagen. We zullen ook nog eventjes terugkomen op het programma-aanbod van K.P.J.Limburg. Ons eigen programma gaan we samen bekijken en nieuwe ideëen over aktiviteiten kunnen we eventueel toevoegen. Verder willen we deze avond enkele echte K.P.J.spelen met jullie doen. Ook mogen jullie op deze avond F 25,- contributiegeld betalen. Wij hopen op een goede opkomst. Tot morgenavond! Groetjes, Het bestuur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 8