L.V.B. LEUNEN Maandag 5 oktober om 8 uur kienen voor de kas. Deze kienavond is voor iedereen toegankelijk en wij hopen dan ook op een grote opkomst. Wilt u nog een prijsje beschikbaar stellen, geef het dan even af bij een van de bestuursleden. Donderdag 8 oktober Moederavond, waarop ook niet-leden welkom zijn. We beginnen om half 8 met een H Mis, gezongen door het Dameskoor. Daarna een lezing over homeopatie in het algemeen (dit is een alternatieve geneeswijze op natuurlijke basis). Hierover kunnen vragen gesteld worden. In de pauze houden we eeen collecte voor het missiewerk van onze dorpsgenote Bets Reintjes. Cursus toeren maken. Deze wordt gegeven door Mevr Jansen. Onkosten voor 4 lessen F 20,- en ca F 25,- F 30,- aan materialen. Men kan zich hiervoor opgeven t/m 9 oktober of op de moederavond. Cursus zelfverzorging en make-up wordt gegeven door Mevr v Steen. Onkosten voor 5 lessen ca F 50,-. Deze cursus start in januari. Eventuele opgave op de moederavond, daar wij graag willen weten of hiervoor voldoende belangstelling is in verband met of ze door kan gaan. FANFARE DRUMBAND ST CATHARINA Dinsdag 6 oktober zullen we een serenade brengen aan het Gouden Bruidspaar Janssen-Achten te Leunen. Iedereen wordt verzocht om 19.15 uur present te zijn bij het Gemeenschapshuis te Leunen. Zondag 11 oktober zullen we met de fanfare en drumband, zoals reeds eerder aangekondigd, een concert verzorgen te Sambeek. Ons optreden is gepland van 14.00 tot 14.45 uur. Om uiterlijk 13.00 uur vertrekken we bij het Gemeenschapshuis te Leunen. Wij willen nu reeds aankondigen bij u het feit dat we op zaterdag 24 oktober onze jaarlijkse traditionele oudljzeraktlo willen. Houden. Misschien kunt u nu reeds rondkijken of hier en daar niet iets rondslingert dat voor onze vereniging nog wel waarde zou kunnen hebben. Verder brengen wij in uw herinnering ons muziekfeest dat bij garage van Gorp zal gehouden worden op 7 en 8 november. U heeft deze data natuurlijk al gereserveerd voor ons.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 3