K.P.J. VEULEN a.s. Vrijdag morgenavond 18 september hebben wij onze eerste bij eenkomst van het nieuwe K.P.J.seizoen. Voor deze avond hebben wij een medewerker van K.P.J. Limburg uitgenodigd om ons uitleg te geven over de mogelijkheden die zij (medewerkers van K.P.J. Limburg) voor ons hebben, om samen met hun en ook andere K.P.J.'s gezellige K.P.J.avonden of zelfs weekends te maken. Meer schrijf ik hier niet over want dat kunnen jullie lezen op het papier, wat in de Huuper is toegevoegd. Alle jongeren van 15 tot 30 jaar zijn welkom. Daarom hoop ik ook dat de Hoefslag morgenavond te klein zal zijn, om ook een keer te krijgen een nieuw jeugdgebouw, niet te koud en niet te klein. Groetjes, Het bestuur. Jakarta, 8 september'81 Beste missievrienden, Bij deze wilde ik u de ontvangst melden van de overmaking van F 12000. Dit bedrag, resultaat van de gehouden vastenactie in het bisdom Limburg, zal besteed worden voor ons fonds "Dana Pendidikan", de opleiding van onze Indonesische MSC priesters. Onlangs werden 6 fraters priester gewijd. Dit jaar hebben wij 10 kandidaten voor (in) het noviciaat. Het aantal fraters die momenteel hun theologische studies maken in Pinelang (N-Celebes) is 39. Een mooi aantal, maar de financiële zorgen zijn er niet minder geworden. Gaarne willen wij u en al degenen die deze actie/bijdrage steun den van harte bedamken. Misschien mogen wij in de toekomst weer terugkeren en aankloppen voor hulp. Met beste groeten en dank, Pater L Jótten MSC.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 7