L.V.B. LEUNEN EN VEULEN In kringverband worden de volgende cursussen gegeven: Klusjes in huls: Deze cursus is bedoeld om kleine repararties in huis zelf te kunnen uitvoeren. De cursus bestaat uit 8 lesavonden van 19.30 - 21.30 uur gegeven op maandagavond in de L.T.S. te Venray Aanvang maandag 5 oktober. Onkosten F 40,—(zonder consumpties). Ouderschap nu: In de vorm van gesprek en discussie is deze cursus opgezet voor ouders die kinderen hebben in de leeftijd van 12- 18 Jaar, de periode ni de lagere school. Onder leiding van Mevr.v.d. Grinten zijn er 6 bijeenkomsten in zaal Sijbers te Venray op woens dagochtend van 9-11.30 uur. Aanvang woensdag 11 november. Onkosten F 25,— (zonder consumpties). Cursus boekhouden: De cursus bestaat uit 6 lesavonden van 19.30 - 21.15 uur. De cursus wordt gegeven in zaal Sijbers te Venray op donderdagavond. Aanvang donderdag 8 oktober. De volgende onderwerpen komen aan de orde: - Berekeningen - Kas-Glro-Bankboek - Kinderbijslag en techniek om inkomstenbiljet in te vullen - Spaarvormen. Onkosten van de cursus F 25,— inclusief stencils (zonder consumpties) De cursus Kalveropfok wordt gegeven in de kring Vneray. Nadere informaties volgen nog. Wilt u aan een van de 3 cursussen meedoen geef u dan op vóór 25 september. De afdeling Leunen bij de plaatselijke sekretaresse. De afdeling Veulen bij M Emonts Tel.84443 of op de eerste vergade ring van uw plaatselijke afdeling. Voor nadere inlichtingen zie de folder over cursussen of bel uw sekretaresse of voorzitster. L.V.B. VEULEN Op dinsdag 15 september beginnen we weer vol goede moed met ons nieuw programma. Op deze eerste avond hebben we een lezing en film over "van vlas tot linnen" verzorgd door de Heer Hoebers uit Horst. Wij hopen dat u zoveel mogelijk de vergadering bijwoont. De avond begint om 0 uur in zaal Dirkx. Bij voldoende deelname hebben we in onze afdeling nod een cursus bakken. De cursus bestaat uit 4 5 lessen en wordt gegeven in Marianum te Venray. Wat de kosten zijn ligt aan het aantal deel nemers. Opgeven op de eerste vergadering of per Tel.84443. Verder willen wij vragen of er belangstelling is voor een cursus Volksdansen? U kunt zich hiervoor opgeven op de eerste avond of per Tel 84443.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 5