K.P.J. VEULEH Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor het welslagen van ons kringvoetbal-toernooi 1981, welke wij afgelopen zondag hebben gehouden op het sportveld te Veulen. We hadden veel geluk met het weer, wat natuurlijk het belangrijk ste is voor het slagen van een toernooi. Er waren ook verschil lende toeschouwers aanwezig wat ons erg plezierig overkwam. Maar vooral de deelname van de K.P.J.afdelingen was geweldig, wat jaren niet is geweest,was zondag. Van de vier afdelingen die de kring Venray nog overheeft was elke afdeling met een dames- en heren-team aanwezig. De prijzen vielen als volgt: Ie prijs dames: afdeling Heide 4e prijs heren: afdeling Veulen 3e prijs dames: afdeling Veulen 3e prijs heren: afdeling Leunen Deze teams hebben wij beloond met een schitterend voetbalachtig uitgedost boeket bloemen gemaakt en geschonken door bloemkwekerij G Rcintjes te Veulen. 2e prijs dames: afdeling Leunen 2e prijs heren: afdeling Heide Deze teams hebben een beker in ontvangst mogen nemen, welke ge schonken werden door Gebr Reintjes, loonwerken en door Lifra Jan Litjens. 1e prijs dames: afdeling IJsselsteljn 2e prijs heren: afdeling A.W.J. IJsselsteün De dames hebben een beker voor het behalen van de 1e plaats mee naar huis mogen nemen, welke geschonken werd door P Nijssen, mengvoeders de wisselbeker die zij nu voor het 2e jaar in het bezit krijgen. De heren van het A.W.J. eveneens een beker voor de 1e plaats.ge schonken door 4=6, Fleurkens-v Gassel een nieuwe wisselbeker omdat Veulen de vorige wisselbeker (1964) afgelopen jaar voor de 3e keer gewonnen had en hem daarom mocht behouden. De nieuwe wisselbeker werd geschonken door Café-zaal P Dirkx te Veulen. We kunnen terugzien op een goed geslaagd toernooi wat wij te danken hebben aan echte K.P.J.-ers en aan mensen zoals u.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 4