FAN?ARE DRUMBAND ST CATHARINA Zondag 21 juni: Om 16.15 uur zal onze drumband tijdens bet te Stiphout plaatshebbende drumband-concours in de 2e divisie trachten een waardige prijs te verove ren. De bus vertrekt te Leunen om 14.00 uur vanaf de L.L.T.B. Er is nog plaats voor ongeveer 10 supporters, die zich kunnen opgeven bij A Claessens Tel 85103. Het concours vondt plaats bij de 2e L.T.S. op de Hortsedijk te Stiphout. Wij wensen onze drumband en instructeur uiteraard erg veel succes toe bij deze concoursdeelname. De leden van de fanfare wordt verzocht te zorgen dat ze tot 19.00 uur bereikbaar zijn, daar het de bedoeling is om bij een mogelijk daartoe aanlei ding gevende klassering een muzikaal onthaal niet mag ontbreken. Zondag 28 juni: Concert te Zeilberg om 21.00 uur. Maandag 22 juniDONATEHRSAKTIE TE LEUNEN EN VEULEN Gedurende het gehele jaar zorgt onze vereniging voor de muzikale opluistering van diverse festiviteiten. Wij weten ons geplaatst voor bijzonder hoge lasten, welke jaar op jaar terugkeren. Zoals ook in het verleden vertrouwen wij erop, dat de gemeenschap van Leunen - Veulen en Heide ook dit jaar bij deze aktie zich de ware sponsor toont. Weest u ervan overtuigd dat wij persé niet buiten uw steun kunnen. Tot ziens op maandag 22 juni a.s. en reeds bij voorbaat dank voor uw gaven! K.P.J. LEUNEN Maandag 22 juni a.s. is er tussen 19.30 en 20.30 uur gelegenheid om de foto's van de zeskamp te bekijken in café Martens. Zondag 28 juni a.s. wordt het jaarlijkse voetbaltoernooi gehouden op het sportveld te Veulen. We hebben hiervoor nodig tenminste 11 dames en 11 heren. Opgave bij Mariet Litjens tel 82801 v66r zon dag 21 juni. Willen de deelnemers voor een oranje shirt zorgen! Vrijdag 10 juli a.s. gaan we ter afsluiting van het seizoen bowlen te Oostrum van 19.00 - 21.00 uur. De bowlingkosten worden betaald door de K.P.J. Consumpties komen voor eigen rekening. Opgave bij Marian Smits tel 81728 vó6r 28 juni. Het bowlen is zonder intro- ducees.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 3