BEJAARDENVERENIGING LEUNEN Ons jaarlijks uitstapje is weer in het vooruitzicht. De datum is vastgesteld op woensdag 2b juni. De bedoeling was 22 juni, maar dat kon niet doorgaan omdat wij dan ons uitstapje niet volledig konden benutten en dat zou jammer zijn. In de eerste week van juni zullen wij onze rondgang houden. Wij hopen de bus, 58 personen, wederom bij mekaar te krijgen. De kosten zijn F bOper persoon. De reis gaat naar de Biesbos. Bij onze rondgang zullen wij u een stencil tonen en daarop kunt u zien wat u voor die F *fO,-- geboden wordt en dan weet u zeker dat u een plezierige dag hebt en zeker niet duur. Tenminste als het weer meewerkt en daar hopen we op. Verder hebben we in Venray nog een picknick-middag die gehouden wordt op 23 juni. Bet is jammer dat het precies daags voor ons uitstapje is en daarbij moeten we ook nog een kienmiddag en dans- uurtje missen, maar in ieder geval, de picknick gaat door en diegenen die daar interesse voor hebben kunnen zich opgeven bij een van de bestuursleden. U kunt dat ook doen als wij rondgang houden. En dat is zeker zo gemakkelijk. Nou dan tot kijk bij onze rondgang en stel ons niet teleur! Het bestuur. TONEELVERENIGING COMEDIA 60 JAAR "COMEDIA" LEUNEN In november a.s. hoopt toneelvereniging "Comedia" haar 60-jarig bestaansfeest te vieren. In verband met dit jubileum zou de kommissie, die de festiviteiten voorbereidt, graag op de hoogte komen van de adressen van al degenen die in de afgelopen 60 jaren lid zijn geweest van "Comedia". Indien u dus zelf lid bent geweest of indien u mensen kent die lid waren van "Comedia", wilt u dan s.v.p. naam en volledig adres even schriftelijk doorgeven op een van de onderstaande adressen. Graag vóór 14 juni. Bij voorbaat dank. TJiteraa'd wordt t.z.t. uitgebreid teruggekomen op dit jubileum. J Haegens, Mr de Haanstraat 15, 5809 BC Leunen H Vennekens, Oude Oostrumseweg ^2, 5802 CD Venray J Verdellen, Veulenseweg 2b5&\b AC Veulen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 3