TENNIS Het is alweer enkele maanden geleden dat we in dit blad een oproep hebben geplaatst waarbij U zich hebt kunnen opgeven als (voorlopig) lid van een op te richten tennis vereniging voor Leunen, Veulen en Heide. De belangstelling voor het kunnen beoefenen van de tennissport in eigen dorp bleek toen heel groot. Als initiatief-bestuur hebben we ons ingezet om een verwezenlijking van die tennisvereniging mogelijk te maken. We hebben geregeld vergaderd en geïnformeerd bij de tennis- bond en de gemeente, waarmee we diverse besprekingen gevoerd hebben. De gemeente staat achter het idee van een tennis vereniging en akkommodatie voor deze dorpen (hetgeen blijkt uit het "Facetplan Sport") maar kan vooralsnog weinig doen. TJit overleg met S.V.Leunen, Oranje Wit en de Sport stichting bleek uiteindelijk dat ons streven om op het sportpark twee tennisbanen aan te leggen geen haalbare kaart zal zijn. Omdat het zoeken naar andere grond tot op heden ook geen geen resultaat heeft gehad zou dat dus betekenen dat er (wegens grondgebrek) geen tennisakkommodatie in Leunen, Veulen of Heide zou kunnen komen, wat - gezien de grote inte resse voor de tennissport - erg jammer zou zijn. Daarom willen we er verder aan werken om te trachten het grond-probleem op te lossen, o.a. door andere mogelijk heden te onderzoeken. We wilden hierbij de hulp inroepen van de inwoners. Denkt U ons te kunnen adviseren of misschien te kunnen helpen, neemt U dan gerust kontakt met ons op. Het initiatief-bestuur, Margriet van Glabbeek, Rector Nabbenstr. 16, Leunen Tel.8^189 Mila Litjens (Lifra), Lorbaan 12a, Veulen. Tel.8lfi8l Herman Baltusseh, Leunseweg 55» Leunen. Tel.813V7 Gerrit Michels, Heidseweg 39» Heide. Tel.817^6 Jan V/ilmsen, Boodenstraat 3» Leunen. Tel.84038

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 14