W.S.V. "DE BELHAMELS" A.s. zondag ia de eerste wandeltocht van het nieuwe seizoen. We gaan dan naar Kinrooi in België. Voor een gezamenlijk paspoort is gezorgd. Alle leden worden om 9»5Ö u. bij het gemeenschapshuis verwacht. Niet in uniform, maar denk wel aan een regenjas. Verder meebrengen: boterhammen' met naam, wandelboekje en 50 ct. VIERDAAGSE: Noteert U even: de jaarlijkse avondvierdaagse wordt dit jaar gehouden van 18 tot 21 juni l!l KIENENDe maandelijkse kienavond t.b.v. de wandelsport federatie is woensdag 1 april a.s. Deze vindt plaats in zaal 'ïn den Engel" en de aanvang is: 20.00 uur. FANFARE-DRUMBAND "ST. CATHARINA" Jaarvergadering 25 maart: tijdens deze vergadering werden de volgens rooster aftredende bestuursleden allen her kozen. De vacante voorzittersfunctie werd opgevuld door Jan van Osch, terwijl Antoon Claessens tot ondervoorzitter werd benoemd. Solistenconcours te Broekhuizenvorst: Bij het afgelopen zondag plaatsgevonden solistenconcours voor drummers, behaalde Toine Jacobs in de eerste divisie een eerste pr^js met 50 punten, terwijl hij tevens de beker voor het hoogste aantal punten wist te bemachtigen. Bart Koning nam in de eredivisie met 494- punt ook een eerste prijs mee naar huis. In de eerste divisie behaalde het duo Gerrit Litjens en Gerrit Voermans met 44£ punt een tweede prijs. Zaterdag 28 maart: om 19.45 uur komen we bij èlkaar bij het gemeenschapshuis te Leunen voor het brengen Van een sere nade aan de Korfbalclub i.v.m. de door hen behaalde kam pioenschappen. LUCHTBÜKSVERENIGING "DE ROOS" De Roos 2 1036 ringen - *t Kogeltje (Koningsl.) 1032 ringen Hoogste schutter P. Swinkels 263 ringen De Roos 3 1038 ringen - Trefpunt 3 (Sevenum) 1026 ringen Hoogste schutter W. Baltussen 261 ringen De Roos 1 was vrij..

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 3