Oud prins They als woordvoerder van de oud prinsen sprak vorst Jan net wijze woorden toe en hoopte dat Vorst Jan zijn vorsten dom nog lang trouw zal blijven. Daarna reikte prins Henk den ïïrste namens het bestuur van car navalsvereniging "'t Knolleke een kado uit voorstellende een gouden knol op een standaard betiteld met de tekst Vorst Jan 11 jaar. Dat het inmiddels rond middernacht was geworden had niemand in de gaten. Het orkest ging met minimale pauze's alle mensen op de been brengen. Het was een prachtig gezicht veel verschillende vere nigingen gemixt. Een carnavalsvierende menigte, een prachtavond voor iedereen en in hét bijzonder voor onze vorst en zijn vrouw. Lang leve vorst (vader Jan en (moeder) Trijn. VASTENAVOND 1981 Over goed een week breekt het vastenavondsfeest los en moet alles klaar zijn om mee te kunnen laten doen in de optocht. Wie met een technisch probleem zit kom zich ook even melden dan zullen we iemand proberen te vinden die dat probleem samen met jullie kan bespreken om te proberen 't opgelost te krijgen» Houdt U ook terdege rekening met de veiligheid van de bezet ting van de wagen, want een ongeluk is zo gebeurd, en 't bederJft •t plezier voor iedereen gedurende alle dagen. Zorg goed voor een voldoende Sterke constructie zodat U er in- Leunen en/of Venray de optocht er mee rond kunt komen. Zoals steeds worden opgayes voor de optocht gaarne in ontvangst genomen door J. van Meijel, van Berlostraat 5» Leunen, telef. 81693. Opgaven voor de optocht in Venray kan nog tot en met Vrijdag 20 Februari, voor de optocht in Leunen kunt U zich nog opgeven tot en met Woensdag 25 Februari, 't liefst tussen 17.00 en 19.00 uur. Nog veel plezier en vindingrijkheid wordt U toegewenst door de optochtscommissie. BERICHTJE VOOR DE KLEUTERS TE VEULEN Het project "samen of alleen" verloopt erg leuk, de kleuters er varen d.m.v. van het alleen en het samen spelen en werken de voor- en nadelen ervan. A.s. maandag gaan we over carnaval werken. Wilt u de kleuters s.v.p. maandag 'n carnavalspakje mee naar school geven, we ge bruiken dit dan als waarneming. Vrijdagmiddag is er 'smiddags 27/2 een gróót carnavalsfeest voor alle kleuters en de kinderen van de lagere school. krijgt hier nog nader bericht van.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 10