Hebt O gedacht aan Parochie en Do.rpsraadvergadering, vanavond Do 5 f ebr-. om 20*.00 uur in zaal Dtrkx L.V.B. VEULEN; Bowlen: Donderdag 12 febr, van 20.00 uur - 22.00 uur bowlen te Oostrum. Bijeenkomst 19»30 uur bij de kerk, vanwaar we dan gezamelijk per auto vertrekken. NIEUWS OVER DE FOTOTENTOONSTELLING VEULEN Het is alweer ruim twee maanden geleden dat het laatste nieuws over de tentoonstelling in de Ruuper verscheen. De fotoclub, zoals wij onszelf noemen, heeft in die tijd echter niet stil gezeten., Menige avond waren wij op pad en vele tientallen foto albums en oude dozen werden doorgesnuffeld, op zoek naar foto's en krantenknipsels van weleer. De medewerking was enorm en spon taan werden de dierbaarste fotos in bruikleen meegegeven. Bedankt mensen, bedankt alvast. Dit geeft, ons de kracht en de mogelijkheid om er iets moois van te maken. Uit het gemeentearchief hebben we ook nog- enkele zeer interes sante stukken gekregen. Ruim 500 foto's en knipsels hebben we nu bij elkaar-. Ze zijn geordend in 'n tiental categqri'ên die ieder 'n bepaald gedeelte van hec leven in ons dorp laten zien. Bij iedere foto moet nu een passende tekst worden gemaakt en vele zullen uitvergroot worden. Dit gaat in de komende weken gebeuren. Wanneer U nu denkt dat we geen wensen meer hebben dan hebt U het mis. Wij hebben nog geen foto's van het interieur van de noodkerk, van de boerenkermis bij Houben in de schuur, boeren kermis bij Geurts in de schuur, we missen nog foto s van de bakker, de smid en de timmerman, bezig met hun ambacht. Ook 'n foto van paard en kar bij de molenaar tijdens het laden van zakken meel, zou zeer welkom zijn. Ook hebben we nog te weinig foto's van het Veulen tijdens de oorlog en zijn oorlogs wonden. Kortom mocht U in. de komende weken bij Uzelf of bij vrienden of kennissen waar ook ter wereld nog ergens iets vinden dat de moeite waard is, bel dan even onderstaand nummer en we zullen zorgen dat het voor elkaar komt. Namens de "Fotoclub": G. Reintjes, Lorbaan 3, Tel. 81197 P.S. Vórige berichtte ik dat de tentoonstelling hét laatste weekend in maart zou zijn. Dit moest zijn het laatste weekend van April. Houdt dit weekend vrij I

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 11