te geven, als het kan een beetje verkleed. We willen niet te laat beginnen, laten we zeggen om half 8 dinsdagavond present in zaal Martens» By voorbaat wensen wij een gezellige avond. DORPSRAAD LEUNEN Verslag vergadering 12 01 81 Bestemmingsplan Buitengebied. Het ontwerp bestemmingsplan buitengebied ligt v.a. eind januari gedurende een mmand ter inzage voor eenieder en wel in het Raadhuis» Verder is er een kaart opgehangen bij de Rabobank. Gedurende deze termijn kan eenieder schriftelijk bij de gemeente raad bezwaren indienen tegen het ontwerpplan. Jaarverslag: Alle leden van de Dorpsraad krijgen het jaarver slag, dat door de sekretaresse op de vergadering is voorge lezen. Voor de definitieve goedkeuring, komt het jaarverslag in februari op de agenda. Mededeling: Als regionaal vertegenwoordiger, van Radio-Zuid is benoemd Dhr. Geurts uit Horst, (voor Noord Limburg) De volgende dorpsraadvergadering is 9 febr. a.s« K.P.JLEUNEN Zondag 1 febr. a.s» organiseert de K.P.J,. een kring-volley- bal-tournooi, in de gymzaal van 't Brukske (bij de Foekepot.) Voor dit tournooi hebben we voor de afd. Leunen 8 meisjes en 8 jongens nodig. De aanvang van het tournooi is 13.^5 uur. We vertrekken vanuit Leunen om 13*15 uur bij het Gemeenschaps huis. Degenen, die mee willen doen, kunnen zich opgeven bij: Mariet Litjens, Albionstraat *f8. Tel. 82801 LUCHTBtlKSVERENIGING "DE ROOS" De Roos 1 1068 ringen - HSV 1 Helden 10k6 ringen Hoogste schutter P. Martens, 276 ringen De Roos 2 1038 ringen - Trefpunt 2 Sev. 105^ ringen Hoogste schutter P. Swinkels* 2?0 ringen De Roos 3 1019 ringen - EMS 2 Meerlo 1022 ringen Hoogste schutter Sj. v. Soest, 259 ringen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 8