CARNAVALSVER. «t Knolleke" LEUNEN Knollekes en Knollinnekes Op zondag 10 jan. a.s. zal in het Gemeenschapshuis een vergadering worden gehóuden door onze wagenbouwers. Déze vergadering begint om 11 uur in de kleine zaal. Iedereen die geinteresseerd is in de wagenbouw. is van harte welkom. Op dinsdag 13 jan. a.s. is er om 20.00 uur een verga dering in café "De Herberg.. Op deze vergadering worden alle ouders van de j-eugd- raad, prins, nar, vorst en dansmarietjee verwacht. Wij willen door middel van deze vergadering liefhebbers krijgen voor de bouw van. een jeugd-prinseHwagen. Zijn er meer mensen geinteresseerd in de bouw van de jeugd-prinsenwagen, kom dan gerust naar café "De Herberg" Vele handen maken licht werk. Tot ziens op 10 en 13 januari. ZITTINGSAVONDEN TE LEUNEN; Zoals vanouds ook dit jaar weer de traditionele Zittings avonden van de carnavalsvereniging ,Mt Knolleke" te Leunen Wat wij U te bieden hebben, is van zeer goede kwaliteit, buute-reedners uit deze regio, maar ook van ver daar buiten, een dansgroep. Tevens zullen voor het eerst de nieuwe Leunse carnavalsschlagers ten gehore worden ge bracht. Dit alles zal opgeluisterd en begeleid worden door de Leunse Boere - blaoskapel. Het wordt dus zonder twijfel èen gezellige en carnavales ke avond, een goede manier om reeds in de carnavalsstem ming te komen. De voorverkoop is begonnen op 28 dec. 1980 en binnen korte tijd waren de kaarten van zaterdagavond uitverkocht maar voor vrijdag 16 januari 1981 zijn er nog toegangs bewijzen te verkrijgen k 8.— p.p. bij: R. David, Boodenstraat 20. Tel. 83164. Aanvangstijd beide avonden: 20.00 uur in het Gemeenschaps huis te Leunen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 6