L.V.B. AFP. LEUNEN; Donderdag 15 .jan» samen met afd. Heide een lezing van Toon Kortooms in de Gelderkoel te Heide» Aanvang: 20,00 uur. Zorg wel op tijd aanwezig te zijn. Toon Kortooms is een zeer bekende schrijver van deze streek. Hjj is geboren in Helenaveen en heeft 18 tot 20 boeken geschre ven, waarvan er enkele zijn verfilmd. Vooral streekromans betrekking hebbend op de Peelstreek, hiervan zullen velen gehoord of gelezen hebben: "Parochie in de Peel", "Help, de dokter verzuipt", "De Zwarte plak","Mijn kinderen eten turf" Hij wil deze avond brengen, als een humoristische voordracht over zijn eigen werk, hoe hij aan de figuren komt, waarvan hij in zijn boeken alles haarfijn weet te vertellen. Dan de Peel, met al zijn lief en leed in de vroegere jaren, hoe men er leefde en werkte. Hij kan dit alles heel interessant en gees tig vertellen. Het heeft echt moeite gekost, om deze druk bezette man een avond naar de Heide te krijgen. We hopen dan ook dat velen naar hem zullen komen luisteren en misschien vragen stellen. Ook zullen er vrijblijvend boeken van hem te koop worden aan geboden, voorzien van zijn handtekening. Het bestuur vraagt allen zoveel mogelijk met eigen vervoer naar de Heide te gaan. Het bestuur zal om 19*30 uur met de auto bij het Gemeenschapshuis in Leunen staan, om degenen welke geen eigen vervoer hebben mee te nemen. (Wel op tijd) Bezinningsavond dinsdag 20 jan om 20.00 uur in zaal "In den Engel" te Venray. Onkosten: 3*50 p.p. Het onderwerp van deze avond is: "waarom voelen jongeren zich tot Godsdienstige sekten aangetrokken De lezing wordt verzorgd door de Heer Heintjes uit Volkel. Hij zal uit leg en informatie geven over een achttal sekten. Na de pauze is er een discussie. De avond wordt geopend door Deken Theunissen uit Venray met een korte gebedsdienst. Opgave t/m 16 jan. bij Mevr.. Reint jes-Jenniskens Tel. 82221 Cursus "Anders eten" Deze cursus wordt gegeven op woensdagmorgen en wel op de data: 4, 11,-18, 25 febr. van 9*00 - 11.30 uur in het' kleine zaaltje van het Gemeenschapshuis. Aan deze cursus kunnen 12 a 15 personen deelnemen. Dames die deze chrsus willen volgen kunnen zich opgeven t/fa <1'8 jan. bij: Mevr. Geurts, Tel. 82141. De kosten" z^jn 20.— per persoon - exclusief ingrediënten, wat 2.— per les is.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1981 | | pagina 4