DORPSRAAD LEUNEN Verslag vergadering 8- december j.1. Bespreking nota Accommodatieonderzoek Ia de vergadering kwam naar voren dat voor leunen de prioritei tenlijst ongunstig is. De dorpsraad wil een 'hogere prioriteit geven voor de aanpassing van het gemeenschapshuis. Het gemeen schapshuis is door het ontbreken-van een gymzaal nog altijd voor een groot deel aangewezen op sporten en gymen. Door vaste afspraken van enkele verenigingen e.g. het. gymen. is de bezetting moeilijk te regelen. Alle geïnteresseerden kunnen-en de dorpsraad- zal-schriftelijk reageren tot 2k december a.s. kunt üw reae.tie richten aan de "Werkgroep aCComodatie-ondérzoek gemeentehuis Venray. Aktiviteitenkalender Nogmaals wil de dorpsraad U attenderen op de aktiviteitenkalen der. De bedoeling hiervan is dat alle verenigingen haar grote vergaderingen en aktiviteiten hierin vermelden. Dit om te voor komen dat een en ander samenvalt. Deze dient ook ter -informatie voor het organiseren van aktiviteiten. Voor notering en informatie is de kalender aanwezig op de dorps raad- eir jeugdcommissie vergaderingen en verder aanwezig bij-; Lies v Bavel, Albionstraat 9, tel. 82195* De volgende dorpsraad is 12 jan. 1981. W.S.V. "DE BELHAMELS" A.s. zaterdag is er weer club van 1^.00 tot 15*30 uur in de peuterspeelzaal FAMILIEWANDELING Zondag a.s. bestaat er weêr gelegenheid om deel te nemen«aan een winterwandeltocht met opdrachten. Inschrijven bij café Martens van 13.00 u. tot 1^.00 u. Behalve de herinnerings sticker zijn er na afloop prijsjes beschikbaar. Het inschrijf geld bedraagt 1,50.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 4