HANDWERKGROEP BEJAARDEN LEUNEN De Handwerkgroep-Bejaarden-Leunen viert zondag 9 november a.s. haar eerste lustrum met een tentoonstelling in het gemeenschaps huis» De groep bestaande uit 16 dames, komt om de andere dinsdag bij elkaar om rekreatief bezig te zijn en nieuwe ideeën op te doen. Vier vrijwilligers uit de Leunse gemeenschap zetten zich al sinds 11 november 1975 belangloos in om hieraan léiding te geven. De gemaakte werkstukken worden jaarlijks tentoongesteld. Liefhebbers kunnen een leuk werkstuk tegen billijke prijs over nemen. Breiwerk, haak- en borduurwerk, macramé, kussens, bed spreien en speelgoedbeesten worden te kijk gesteld. Een bedsprei, een pop, een kussen en een hond worden verloot. Verder is er een missiestand. Zelfvervaardigde stukken zoals gebreide kinderdekens, sokjes en mutsen, gaan naar de missie van Bets Reintjes in Zaire. De tentoonstelling is open op zondagmiddag 9 november van 2 uur tot half vier. Daarna kunnen verlangde werkstukken wórden afge haald. Het gemeenschapshuis is voor iedereen vrij toegankelijk. ZON IN DE SCHOORSTEEN De feestdagen nederen, evenals andere jaren willen wij in samen werking met de zonnebloem vragen nog eens extra te denken aan onze zieken en alleenstaande mensen. Doel van dit werk is de re latie te bevorderen van zieken en gezonde. Zo is ook de bedoeling van deze st. Nicolaas aktie (een pakje maken voor 'n ziek mede mens) om weer nieuwe kontakten mogelijk te maken» Wilt U ook 'n pakje maken, het hoeft niet duur te zijn maar wel gezellig, zodat onze zieken weten dat er ook aan hun gedacht wordt. Geef u zo spoedig mogelijk op wel voor 10 November en wij zorgen dat 'n adres ontvangt waar het pakje heengaat U kunt zich opgeven bij; Dhr. Theeuwen, v Megenstraat 19, Leunen telf. 81107 Mevr» Weijs, Vullingsstraat 14, Leunen telf» 8^273 Mevr. Kusters, albionstraat 25, Leunen telf. 81663 L.V.B. afd. Leunen Kienen Maandag 3 november om 8 uur in het gemeenschapshuis Kienen voor de leden van de L.V.B. W.S.V. "DE BELHAMELS Zaterdag club 1^.00 tot 15.30 in de peuterspeelzaal. Kienen MJ 2k November hoofdprijs t halfvarken.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 4