K.P.J. LEUNEN Vrijdag 7 november a.s. hebben we een ledenbijeenkomst bij Martens om 20.00 uur. Vrijdag I** november houden we een dropping. We komen om 20.00 uur bij elkaar in café Martens voor de nieuwe leden willen we erop wijzen, dat we een bijdrage van 4,vragen voor de soep en de bus. Maandag 2h november gaan we sporten in de gymzaal van 19.00 uur tot 20.30 uur. Op deze avond komt Guy Bannier, sportleider van K.P.J.-limburg. Hij is in maart van dit jaar ook in Leunen geweest, waar de sportavond toen een groot succes was. Na het gymen houdt hij een bespreking in zaal Roelanzia. in Ysselsteyn. Dinsdag 25 november houden we sinterklaasavond. Houd deze avond alvast vrij. Verdere informatie hierover krijgen jullie te zijher tijd. FANFARE-DRUMBAND "ST. CATHARINA" Zaterdag 1 november 1980s - door de fanfare wordt vanaf half negen deelgenomen aan het ge meentelijk muziektournooi t.e Ysselsteyn. - door de drumband zal te Zeilberg een muzikale hulde worden ge bracht aan de plaatselijke drumband bij gelegenheid van het in ge- buik nemen van de nieuwe uniformen. ATTENTIE1I!I!111ATTENTIE!M JI J!IJlATTENTIE!ATTENTIE II!!!OÏÏDIJZERAKTIE11OÏÏDIJZERAKTIE1I1OUDIJZERAKTIE1 Zaterdag november aanstaande zal de fanfare wederom de tradi tionele rondgang houden in verband met het ophalen van oudijzer en oud lompen. In verband met het afgelopen muziekfeest is deze aktie iets later dan andere jaren, doch wij vertrouwen erop dat u ook nu de voor u afgedankte spullen voor ons heeft gereserveerd en op zaterdag 8 november langs de straat zult zetten. Door huwelijk, verhuizing, door verandering van werkkring en werk tijden enz. wordt ook onze vereniging geconfronteerd met het feit dat regelmatig leden van de fanfare en drumband vaarwel zeggen. Het is ongetwijfeld van belang dat deze openvallende plaatsen zo snel mogelijk worden opgevuld door nieuwe leden. Daarnaast zijn uiteraard ook nieuwe leden van harte welkom. Als entree-eis wordt wel een zekere muzikale vooropleiding vereist. Voor de drumband wordt deze opleiding verzorgd door onze eigen instructeur. Belang stellende onder de jeugd van Leunen, Veulen en Heide kunnen zich voor nadere inlichtingen wenden tot Jan Voesten, tel. 80139 of Antoon Claessens, tel. 83103.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 10