MUZIEKFEESTEN LEUNEN Aan alle inwoners van Leunen,Veulen en Heide Passé partout- en kaartenverkoop. Wij willen U er op attent maken dat er diverse avonden van het muziekfeest zeer druk bezocht gaan worden» Daarom raden wij U aan om voor die avonden dat het muziek feest wilt bezoeken nu al een entree kaart te kopen» Op deze wijze kunt U voorkomen dat U aan de gesloten deur komt. Het zou namelijk erg vervelend zijn als Uw kenissen met b»v« een passé partout wel naar binnen kunnen en er voor U geen entree- kaarten. meer te koop zijn. Wij willen namelijk van b.v» een dans avond ook een echte dansavond maken met ruimte om te dansen en niet met een dansvloer die bezet is door staanplaatsen. Speciale mededeling voor de medewerkers tijdens de muziekfeesten. Afgelopen weekend heeft U de indelingslijsten en Uw persoonlijk Passé partout ontvangen» U kunt dus als medewerker alle andere avonden gratis bezoeken. Helaas hebben wij de avond van de Mari nierskapel niet voor de medewerkers kunnen vrijhouden» Wij menen namelijk dat iedereen gelijke kansen moet hebben om deze avond bij te kunnen wonen» Wij hopen dat U hiervoor begrip kunt opbren gen. Denkt U er aan dat Uw Passé partout op naam staat en dus alleen voor U zelf geldig is, U kunt het dus niet uitlenen. Wij verzoeken wel om indien mogelijk minstens een half uur na aanvang aanwezig te zijn i»v,m. do verdere verkoop van de entree- kaarten» Passé partouts en entreekaarten kunt U verkrijgen op de Rabobank of bij het secretariaat, Vullingsstraat 20 tel. 86563. Wij wensen U prettige dagen toe het feestcomité» DORPSRAAD VEULEN Wij hebben van Limagas vernomen- dat de aanleg van het aardgasnet in Veulen omstreeks half oktober van start zal gaan. Wie nog mee wil doen aan de inspraak van 't streekplan kan zich opgeven bij G. Claessens, Brugpas alwaar ook nadere infor matie te krijgen is* Eiefst voor 28 september.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 7