VERSLAG DORPSRAADSVERGADERING VAM 11 AUGUSTUS 1980 - Inspraak Streekplan Noord- en Midden Limburg. Op 26 augustus a.s. zal om 20.00 uur in café "de Engel" Grote straat 33, Venray, een informatieavond gehouden worden over het Streekplan Noord- en Midden Limburg, Aanwezig zullen zijn, leden van het College van Gedeputeerden Staten evenals medewerkers van de Provinciale Planologische Dienst en de Inspraakorganisaties. Naast korte toelichtingen zal via een uitvoerige dia-presenta tie ingegaan worden op de streekplanproblematiek en de in spraakprocedure. Als inwoner van Leunen kunt u zich op die avond opgeven als lid van een inspraakgroep om over dit Voorontwerp mee te pra ten. Ook vanuit de Dorpsraad zullen er enkele leden aanwezig zijn. - Groenvoorziening in Leunen Op onze vraag om mee te denken over de groenvoorziening en dorpsverfraaiing van Leunen zijn jammer genoeg geep reakties gekomen. Vanuit de Dorpsraad zijn hier enkele suggesties: - Meer zitbanken in Leunen - Het plaatsen van bloembakken bij de kerk - Het planten van bomen voor de speelplaats van de kleuter school en do zijkant van de kerk. - Op het kerkplein het maken van schuine parkeervakken met in het midden oen groenstrook. Reakties (zowel positieve als negatieve) op deze suggesties kunt U kwijt bij F. Kateman, Leunseweg 67 tel. 8^389, gaarne v6ór de volgende dorpsraadsvergadering van 8 september a.s. L.V.B. afd. Leunen Op Donderdag 28 aug. fietstocht van - 2& a 3 uur. Er wordt gepauzeerd voor koffie en vla. De kosten zijn 3|50 per per soon. Vertrektijd tussen 13.00 en 13.30 uur aan het Gemeen schapshuis. Vanaf heden weer regelmatig fruit, eieren en aardappelen te koop bij: S. de Groot, Steegsepoelweg ^5, Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 3