DAMESKOOR Zaterdag zijn we vrij van zingen Woensdag 25 juni om half 9 repetitie FANFARE-DRUMBAMD "ST. CATHARINA" Zondag 22 juni; door ons is toegezegd de sluiting te verzorgen van de jeugctvierdaagse te Venray. Het organiserend comité heeft ons verzocht ons uiterlijk om 16.30 op te stellen op de hoek Helfrichstraat—-Withlerstraat. Wij verzoeken allen om vooral tijdig aanwezig te willen zijn. Zondag 29 juni: concert te Rijckevort door drumband en fanfare. Ons optreden is gepland om 17«20 uur in de feesttent achter de kerk. Om ongeveer 16.20 uur worden wij in het gemeenschapshuis opgewacht. Van daaruit zullen wij ons via een muzikale wandeling naar de feesttent begeven. Vertrek vanaf het gemeenschapshuis te Leunen uiterlijk om 15»30 uur. Zondag 6 juli: verzorging van een concert te Meerlo Donderdag 3 juli: serenade bij gelegenheid van het huwelijk van ons lid Gerrit Jeucken. Zaterdag 28 juni a.s. zullen Regie Jenniskens, Harriet van Osoh en Marian Swinkels trachten het hafa-A diploma te behalen. TDiteraard wensen wij hen erg veel succes toe. Muziekfeesten_b.g.v._het_60_jarig_bestaansfeest: Onze vereniging is voornemens om op de avond van de receptie al onze oud-leden uit te nodigen om met ons te komen feest vieren. Zij zullen, voorzover zij te achterhalen zijn, allen een per soonlijke uitnodiging ontvangen. Wij zitten echter met een groot probleem. Door het verdwijnen van archiefmarteriaal tijdens de oorlogsjaren en daarna wegens bekende en onbekende oorzaken is het ons niet bekend wie nu die oudleden allemaal zijn. Wie kan ons beter helpen bij het oplossen van dit probleem, zo dachten wij, dan, ja natuurlijk, de bevolking van Leunen, Veulen en Heide, Onze vraag is dan ook en dan denken wij voornamelijk aan de oude ren onder ons! Kent U mensen die in het verleden lid zijn ge weest van de fanfare en de drumband? Zo ja, wilt U dan zo vriende. lijk zijn om naam en adres op een papier te zetten en dit af te geven bij: voor Leunen! M. Steeghs, Albionstraat 31, Leunen voor Veulen! F. Manders, Veulenseweg 10, Veulen voor Heide: J. v. Osch, Deurneseweg 79» Heide

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 3