DAMESKOOR Zaterdag Ik Juni zingen we in de mis om 7 uur Woensdag 18 Juni om half 9 repetitie DORPSRAAD LEUNEN Verslag vergadering dorpsraad 9 juni 1980 Mededeling In de folder die U ontvangen hebt met informatie over artsen van Venray staan enkele foutieve adressen. De juiste adressen zijn: Tandarts H. Th» G. Péters, Tuinstraat 7-9» Venray Verloskundige Mevr. A. M. F. Tiggeloven, Florishof 23, Venray. Tijdelijke bestemming grond Jeugdhuis De dorpsraad zal bij de gemeente de wens kenbaar maken, om op de vrijgekomen plaats waar het Jeugdhuis heeft gestaan, gras in te zaaien mat verspreid, enkele, speela-erktuigea. Onder de bomen gaat de voorkeur naar aanplantxng: van laagbïijvende struiken» Groenvoorzieningen Leunen Er is een reaktie binnen gekomen t.a.v. de groenvoorzieningen, om de hoek Steegsepeelv/eg, Lemmenweg, achter het kapelletje te beplanten, en het plaatsen van een bank. De dorpsraad is van mening dat er ook wel iets aan de verfraaiing van het plein bij de kerk gedaan kan worden, zonder dat er veel parkeerplaatsen verloren gaan. Inwoners die hierover willen meedenken of ideeen hebben graag kontakt opnemen met dhr, Fr. Kateman, Leunseweg 67, tel. 8^389. Zijn er verder nog suggestie's t.a.v, groenvoorzie ningen in Leunen, dan kunt u deze doorgeven aan de dorpsraad. In de vergadering van augustus komt men hier op terug. Reaktie's Beleidslijnen Gemeente Venray Enkele reaktie's die in de vergadering t.a.v. de Beleidslijnen naar voren zijn gekomen worden aan de gemeente doorgegeven. De volgende dorpsraadvergadering is 11 augustus a.s.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 3