Voor de nieuwe leden, die bij onze club willen komen geven we aparte trainingen. De eerste keer is dit op vrijdag 2 mei van half 6 tot half 7. Als je om kwart over 5 'oij het gemeenschaps huis bent, kun je met de leidsters meefietsen. Aanmeldingsfor mulieren kunnen ingeleverd en afgehaald worden bij: Maria Seurts, Steegsepeelweg 3, Leunen Goen Heintjes, St. Catharinastr. 31 Leunen Nellie Poels-v Vegchel, Droesenweg 2, Heide Liset Louvet, Drabbelseweg 4, Veulen Op 19 mei houden vij onze jaarlijkse donateursaktie. RUITERNIEUWS "ONS GENOT" Uitslag kringwedstrijd van zondag 20 april j.l. te Bergen. Ind, dressuur: klasse Lil ring 4 4e prijs P. Takken met Korien 131£ put LI ring 12 1e prijs J. Vlemmix met Orex 129 pnt LI ring 14 3© prijs P, Takken met Morien 124 pnt Voor de dfjjssuurproef slaagden in ring 17 J« Jenniskens en in ring 18 A. Lenssen. Springen klasse B 13© prijs M, Janssen met Pearly Springen klasse nieuwelingen 2e prijs M. Janssen met Morien. Zondag 4 mei a.s, deelname aan concours hippique te Lottum. Voor de Basiscursus slaagde op 8 april j.l# J, Peters RIKKEN IN LEUNEN Op de laatste rikavond van 24 maart was de uitslag alè Vólgtt 1e prijs 544 punten Dhr: M. Claessens Leunen 2e prijs 505 punten Dhr: F. Lucassen Leunen 3e prijs 490 punten Mevr, Martens Leunen 4e prijs 453 punten Dhr J. Martens Leunen Middelprijs die geschonken werd door de Kastelijn is gewonnen door Dhr: J. Pijpers met 439 punten. Nu het seizoen weer achter de rug is wil ik op de eersteplaats alle hartelijk bedanken voor het bezoek aan onze rikavonden. Wij hopen dat U allen er een gezellige kaartavond hebt meegemaakt en wij hebben hieraan ook een grote steun aan gehad voor onze voetbalclub. Dan willen wij ook hartelijk dank zeggen aan de Kasteleins van Bar de Steeg en Piet Martens die de avonden vrij gehouden hebben voor onze rikavonden en de middelprijs die ze op de kaartavonden

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 7