L.V.B. AFP. LEUNEN Dinsdag 22 april de Surinaamse avond in de Schouwburg te Venray; aanvang: 20.00 uur. Vanaf 19.30 uur is er gelegen heid de tentoonstelling over Suriname, welke in de foyer van de Schouwburg is opgesteld, te bezichtigen. Allen die zich opgegeven hebben, krijgen deze week een toegangsbewijs thuis, wat ze op die avond mee moeten brengen. Van de Hema ontvingen wij bericht, dat in verband met het grote aantal leden van diverse verenigingen, welke op donderdag 11 mei 's-avonds hun zaak willen bezoeken, er van onze vereniging maar 60 dames mogen komon. Nu is het moge lijk op te goven op zaterdag 19 april vanaf 9.00 uur bij Mevr. Geurts-Wismans, tel. 882141. Is het aantal van 60 bereikt, dan moeten wij helaas de rest teleurstellen. TONEELVERENIGING "COMEDIA" Tijdens de algemene ledenvergadering van 27 maart j.l, is de wens naar voren gekomen om het aantal leden van onze vereniging uit te breiden. Daarom vragen wij: Een regisseur; onze gedachten gaan uit naar iemand, die het amateurtoneel een warm hart toedraagt en die in staat is onze groep op een prettige manier te leiden. Enige er varing zou leuk zijn, maar is niet direkt noodzakelijk. Indien nodig kunnen we gebruik maken van de diensten van een toneeladviseur van de Limburgse Federatie van amateur toneel. Spelers; daar de leden in mei een spelcursus gaan volgen, is het nu het juiste moment om lid te worden. Aktieve leden; wij denken aan mensen, die misschien liever niet spelen, maar graag meehelpen bij alle ondersteunende aktiviteiten zoals decorbouw, belichting, enz. Als U interesse hebt, kunt U kontakt opnemen met: G. Zegers,- Boodenstraat 15* tel. 87938, voorzitter H. Bovée-Nagelhout, de Haanstr, 8, tel. 83794 sekr. Th. Vullings, Horsterweg 14, tel. 81487, penningm. K.P.JVEULEN A.s. vrijdag is er een spellenavond op het programma gezet. Willen jullie allemaal Meester Schaap meebrengen. We gaan ook neg oefenen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 6