W.S.V. "DE BELHAMELS" Zaterdag a.s. gaan we op zoek naar paaseieren. Hoe en waar is nog een verrassing. Zorg maar dat je om half twee bij het gemeenschaps huis bent, liefst niet in je beste kleren. Veel plezier! N.B. Kijk even na of je uniform nog past. Als dat niet het geval is, laat dan zaterdag even de maat nemen. Dit laatste geldt ook voor de nieuwe leden. FANFARE-DRUMBAND ST. CATHARINA DonateursaktieIndien nog niemand van de fanfare bij u heeft aangebeld voor deze aktie, dan kunt u nog iemand verwachten in de komende dagen. Laat onze roep niet tevergeefs zijn. Kledingsaktie: 12 april a.s. kunt u ons vanaf ongeveer 10.30 uur verwachten om de door u uitgesorteerde goederen op te halen. 12 april! serenade bij gelegenheid van het 'fO jarig huwelijks feest van ons bestuurslid M. van Vegchel. 19 en 20 april! solistenconcours te Venray voor leden van de fanfare. K.P.J. LEUNEN Woensdag 9 april a.s. wordt er een film gedraaid in de Gelderkoel te Heide voor de hele kring Venray. De aanvang is 20.00 uur. De titel kun je opvragen bij een van onze bestuursleden. Intro ducés zijn van harte welkom. Dit jaar willen wij als afsluiting van het K.P.J^-seizoen een bowlingavond houden. Voor het bespreken van de banen moeten we natuurlijk weten hoeveel personen er meegaan. Je kunt je hier voor opgeven tot 5 april, bij! Marian Smits, Albionstraat Tel.! 81728. Voor deze avond hoeven jullie geen inschrijfgeld te betalen voor de banen. Enkel de consumpties zijn voor eigen rekening. Deze avond is helaas niet bestemd voor introduces. Bowlingavond, deze is op 1 juli. HANDBOOGSCHUTTER!J "ST. JORIS" Op Maandag 2e Paasdag is er weer het jaarlijkse Koningsschieten. Deze wedstrijd gaat over 50 pijlen. De aanvang van de wedstrijd is 2 uur n.m. precies.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 4