LEKTORES19.00 M. Vennekens 8.00 Mevr. v Bavel; 11.15 J. Reintjes. DAMESKOOR: A.s. vrijdag 2 uur zingen we in de huwelijksmis van Tissen-de Lauw. Zaterdag 22 maart zingen we in de mis om 7 uur. Dinsdag 25 maart zingen we voor de Zonnebloem om half 3 ia den Engel (in uniform). Woensdag 26 maart om half 9 repetitie. PAROCHIERAAD VAN DE H. CATHARINAPAROCHIE LEUNEN. Tijdens de parochieraadsvergadering van 10 maart 1980 in basis school de Meent is met tegenzin het besluit genomen, dat de raad bij gebrek aan agendapunten, voorlopig niet zal funktioneren. Dit betekent, dat afgeweken wordt van de punten 7 x per jaar vergaderen) en 12 (aftreden na twee jaar, één keer herkiesbaar) van het reglement voor de parochieraad in het bisdom Roermond, Punt 12 was overigens reeds in 1972 gewijzigd en vervolgens in maart 1977. De parochievergadering, die op 10 maart 1980 aansluitend op de parochieraadsvergadering werd gehouden, heeft tegen dit besluit geen enkel bezwaar geuit. Men was het ermee eens, dat de op dat moment nog zitting hebbende leden voorlopig als sluimerende' parochieraad verder zullen gaan. Indien er aanleiding toe is, zullen zij bij elkaar komen om nieuv/e initiatieven te ontplooi en, die in het belang zijn van de parochie. Aan allen, die zich in de afgelopen twaalf jaar daadwerkelijk hebben ingezet, een hartelijk woord van dank. Vele zaken, die nu in kerk en parochie als vanzelfsprekend goed draaien' zijn mede door uw inzet tot stand gekomen. K.P.J. LEUNEN Zoals jullie alwel gehoord hebben, is er vrijdag 21 maart een culturele avond in het Gemeenschapshuis, aanvang 19.30 uur. Op deze avond krijgen jullie 'allerlei scathes en voordrachten te zien. We hebben echter nog meer op het programma staan, maar dat zie je vrijdag wel. Deze avond wordt georganiseerd door de afdeling Venray en Leunen. Natuurlijk mag je introducés mee nemen. Woensdag 9 april wordt er weer een film gedraaid in de Gelderkoel. De aanvang is 20,00 uur. Introduce's zijn ook van- harte welkom. De titel van de film kun je opvragen bij een van de bestuursleden.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 3