YOGA Er is nu ook een mogelijkheid tot het volgen van hatha-yoga lessen in Leunen. Wat is hatha yoga? Hatha-yoga is een eeuwenoud uit India afkomstig systeem, be staande uit lichamelijke oefeningen, ademhalingstechnieken en ontspanningsoefeningen» Hatha-yoga begint bij het lichaam, wat we beter moeten leren kennen en zo nodig gezond maken. De bedoeling is een groter evenwicht te brengen tussen het lic haam en de geest, wat één geheel is; het een kan niet los ge zien worden van t ander» We werken aan de bewustwording van lichaam en geest wat stap voor stap door oefeningen wordt opgebouwd. Als IJ interesse heeft, neem dan graag binnen een week contact op met: Truus Dircks-Simons Weth» Heintjesstraat 33 Leunen 04780-87492 OLYMPISCHE SPELEN Ifl LEUNEN?? Ja, want a.s. zauerdag wordt er door W.S.V. "De Belhamels" een spelmiddag georganiseerd onder het motto "Olympische wandel- Spelen". We willen nl. de kinderen van 4 tot 12 jaar eens vrij blijvend kennis laten naken met onze oktiviteiten. Afgelopen week zijn er onder de jongere kinderen stencils uitgedeeld, deze kunnen ook zaterdag ingeleverd worden. Dit betekent natuurlijk niet dat er geen oudere kinderen lid mogen worden,integendeel, waarschijnlijk is er komend seizoen zelfs de gelegenheid om tochten van 15 km te gaan lopen. Dus als je interesse hebt, laat wat van je horent Om nog even op die Olympische spelen terug te komen; alle deelnemers wórden om 14,00 u. verwacht bij het jeugdhuis aan de Albionstraat. Dus tot zaterdagmiddag en veel plezier! W.S.V. "DE BELHAMELS" Onze eigen leden doen natuurlijk ook allemaal mee aan de olym pische wandelspelen. Tot ziens!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 8