Aspiranten 2 3® plaats Aspiranten 3 2e plaats evenveel punten als nr.1 maar een Aspiranten k 3e plaats (kleiner doelsaldo. Aspiranten 5 7e plaats Pupillen 1 2e plaats Pupillen 2 5e plaats Hiermee is de micro-competitie afgelopen. Op 8 en 9 maart zijn de districtendagen te Beuningen. In de selectie van de junio ren van Noord-Limburg speelt ook José Fleurkens van Oranje Wit mee. Veel succesI Op 15/16 maart gaan we dan beginnen aan het 2e gedeelte van de veldcompetitie. Daarom gaan we ook weer naar buiten om te trainen, de leidster zal zeggen wanneer precies. FANFARE-DRUMBAND "ST. CATHA5INA" Afgelopen donderdag vond de jaarlijkse jaarvergadering plaats. Naast de verkiezing van een viertal nieuwe leden vond tevens een bestuursverkiezing plaats. P„ Litjens en Fr. Manders wer den herkozen als bestuurslid, terwijl laatstgenoemde tevens als voorzitter werd herbenoemd. 28 maarts solistenconcours voor de drumband te Kronenberg. Opgave zal geschieden door A. Claessens en J. Voes- ten. 19 en 23 april: solistenconcours te Venray. Opgave dient te ge beuren via het secretariaat. De kosten van deel name bedragen 2,50 en worden door de vereniging betaald. GROENE KROIS VENRAY Gespreksavonden voor ouders met kleuters. Onder het motto,samen kom je verder organiseren de wijkverpleeg kundigen enkele gespreksavonden voor ouders met kleuters van 1 tot jaar. De onderwerpen welke besproken worden zijn o.a. - de problematiek van de opvoeding - soorten speelgoed - gewoontevorming- gezondheid en milieu. Er blijft genoeg ruimte over voor eventuele andere onderwerpen welke besproken willen worden. De eerste avond start op woensdag 26 maart. Belangstellenden kunnen zich opgeven bij de wijkver pleegkundige, telefoon 0V?80~81269, liefst voor 10 maart opgeven.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 5