1. Bespreking Fietspadenplan. Inmiddels is het fietspad langs de Horsterweg gerealiseerd. 2» Bespreking Bewegwijzeringsplan. Leunen staat nog steeds niet aangegeven op het bord aan de weg vanaf Wanssum. 3. Informatieve bijeenkomst over de gymzaal Leunen, met Stichting Kath. Onderwijs, Bestuur Jeugdc. Leunen, Bestuur Stuurgroep Jeugdhuis Leunen, Bestuur Stichting O.J.C, Puree en d.b. Dorps raad Leunen, Op verzoek van de Stichting Kath,Onderwijs en Dorpsraad bijeen geroepen, om de verschillende -mogelijkheden en alternatieven te bespreken, 4. Het voorbereiden en houden van een informatieve bijeenkomst over de woningbouw met Weth, Schols, woningzoekende voor Leunen 80 pers,) en Dorpsraad. 5. Het voorbereiden en realiseren van de "Open Dag" Leunen op 7 okt. 197,9» Hieraan is deelgenomen door 20 verenigingen. Van uit deze' verenigingen met begeleiding van J.v. Dijck is het comité open dag gevormd. (8 personen). Dit comité heeft enorm veel werk venzet, waardoor de open dag Leunen *79 als geslaagd kan, worden beschouwd. Voo'ral de film over Leunen blijkt een groot succes, Döor de Dorpsraad wordt een kennismakingsfolder gemaakt. 6. Het bespteken en goedkeuren van het jaarvatslag 1978, finan cieel verslag, begroting en kascontrole. 7. Bespreking van de Inspraaknota. Reakties hierop zijn via F. Kateman aan de Rayonkommissie doorgegeven. 8. Na een bespreking met de Gemeente over de kermisattrakties is de draaimolen weer teruggekeerd op de kermis in Leunen, 9. Trapveldje Leunen. Door de Dorpsraad zijn verschillende sug gesties aangedragen naar de Gemeente als plaats Voor een trap veld. De onderhandelingen hierover zijn nog steeds gaande 10. Het aktiviteitenplan 1979 wordt samengesteld. 11. Er wordt gevraagd naar het beter onderhouden van wegkanten en bermen. 12. Gevraagd naar scherpere snelheidscontrole op de Albionstraat en de mogelijkheid voor het plaatsen van een bord "radarcoiW trole" en/of een vluchtheuvel. 13» Kontaktbijeenkomst met B&W: Toelichting op de bestuurlijke en ambtelijke organisatie binnen de Gemeente, Het vertonen van een dia-serie "Dit is Uw Gemeente". Deze serie wordt op 8 november '79 °P verzoek van de Dorpsraad door Dhr. Schutte in het Gemeenschapshuis van Leunen vertoond.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 9