De leden van de werkgroep zijn bereid, indien verenigingen of groepen dit willen informatie, vragen enz« mee te nemen naar de besprekingen. U kunt hen daarvoor benaderen, vandaar bovenstaan namen en adressen. Ook is het mogelijk dat verenigingen en groepen zelf de bespre kingen bijwonen. Deze zijn namelijk openbaar. Voorlopig zijn de volgende besprekingen vastgesteld: .«Woensdag 27 februari a.s. om 16.15 uur op het gemeentehuis. ..Woensdag 19 maart a.s. om 16.15 uur op het gemeentehuis. Daarnaast zal de werkgroep in de komende tijd ongetwijfeld ook zelf over diverse zaken contact opnemen met organisatie's en verenigingen. Tijdens de eerste bespreking van februari J.1. is een over zicht samengesteld van allerlei verenigingen, organisaties en groepen die in Venray iets doen of ondernemen op het terrein van de cultuur. Deze lijst ziet er als volgt uit: - Cultureel centrum - Museumcommissie - Fanfare Castenray - Orgelcomite - Fanfare Leunen - Venrayse Kunstkring - Fanfare Merselo - Filmkring - Fanfare Oirlo - Vrije Academie - Fanfare Ysselsteyn - Muziekschool - Fanfare Smakt - Muziekconsulent - Harmonie Oostrum - Bibliotheek - Harmonie Venray - Jachthoorn- en Trompettencorps - Drum- en Showband - Toneelvereniging Leunen - Drumband Smakt - Toneelvereniging Oostrum - Dameskoor Venrode - Schutterij 't Zandakker - Venrays Mannenkoor - Schutterij St. Anna - Zangers van St. Frans - Geschied- en Oudheidkundige kring - Gem. Zangver. Crescendo - 't Veldeke - Venrays Gem, Zangvereniging- Oranje-comité - volksdansvereniging Opanka - Nijmeegse dansschool - Pierottengarde - Alle carnavalsverenigingen De werkgroep heeft deze hele "waslijst laten publiceren om de volgende reden: Zij kan zich voorstellen dat er in Venray nog groepen of personen zijn die activiteiten ontplooien of willen gaan ondernemen op het gebied van de cultuur en die niet in deze lijst staan opgenomen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 7