26. Rijksweg 73. Op zk oktober '79 is de informatie-avond in de schouwburg bezocht. De nota is door verschillende dorps raadleden bestudeerd. 27. Leunen groeikenn? Deze vraag is door de Dorpsraad besproken, en we zijn het er over eens dat Leunen het beste groeikern kan blijven, mede om de allochtonen kans te geven in een dorp te kunnen wonen. Hierover is kontakt geweest met Dhr. Schellen en Weth. Sohols van de Stuurgroep Volkshuisvesting. 28. Op 12 november *79 is er een informatie-avond geweest over het bestemmingsplan Buitengebied. Er zijn in de Dorps raad nogal wat bezwaren over de vestigingsmogelijkheden voor autochtonen, nu en in de toekomst. Hierover is kontakt opgenomen met de Gemeente. 29» Door de Dorpsraad 2 bejaardenwoningen bijgevraagd (totaal 7) zodat alle serieuze kandidaten een woning krijgen. 30, Op 12 december *79 is er een avond georganiseerd met Gemeen te, Woningbouwvereniging, Dorpsraad en architecten voor de kandidaten voor een woningwetwoning of premie- A woning in Leunen. Er kan een voorkeur worden uitgesproken over de in deling' van de woning. 31. De opzet van het nieuwe Dorpenoverleg wordt besproken, de vragen gesteld door de Rayonkommissie worden door de Dorps raad beantwoord, dit alles wordt weer teruggebracht naar het Dorpenoverleg, die tot een gezamelijk standpunt komen. Hoe het Dorpenoverleg zal funktioneren zal de toekomst moe ten uitwijzen. Zoals kunt lezen is het aktiviteitenplan 1979 niet helemaal verwezenlijkt, verschillende punten zoals b.v. trapveld, ver keersveiligheid krijgen nog steeds onze volle aandacht. Hopenlijk zullen wij in 1980 door verdere inspanningen deze pro jecten gerealiseerd krijgen. Leunen, 2 februari 1980 namens de Dorpsraad Leunen, Voorzitter J. Reintjes sekr» M» Delien-Lansman.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 11