14. Wederom trapveld Leunen. Er komt bij de Dorpsraad een briof binnen als protest tegen het uitblijven van een trap veld door Leunse Jongeren. De dorpsraad ondersteunt dit protest volledig en zal bij de Gemeente aan de bel blijven trekken. 15. Verzoek van de Dorpsraad om 2 nieuwe straten "Sparveld" te noemen. 16. De begroting van de Dorpsraad van 1725.»wordt door de Gemeente goedgekeurd, 17. De begroting van de "Open Dag" van I805,-- wordt goed gekeurd. 18. Door de Dorpsraad een lijst van 20 personen doorgenomen, op verzoek van de Gemeente, waarvan de autochtoniteit disku- tabel is. Er wordt een zo goed mogelijk advies gegeven. 19. Bespreking verslag informatieavond woningbouw van 8 febr. '79» Verslag vaag en vrijblijvend. Ier kennisgeving aange nomen. 20. Bij de gemeente geïnformeerd of het mogelijk is om parkeer vakken te maken op het kerkplein van Leunen. Tevens gevraagd naar de uitvoering van de verschillende verkeersmaatregelen n.a.T. de vergadering van de Werkgroep Verkeersmaatregelen. 21. Bestemmingsplan Leunen. Behoudens enkele wijzigingen komt er toch schot in het bestemmingsplan Leunen. In september '79 zijn de eerste bouwkavels uitgegeven. Er wordt gesproken over de loskoppeling van de bejaarden woningen, om ze eerder te kunnen bouwen. De kandidaten voor een bejaardenwoning hebben samen met de Werkgroep Bejaarden Venray en de Woningbouwver. Nrd. Limburg bij de Gemeente maquettes bekeken en gesproken over de types, 22. Diskussie over het funktioneren van de Rayonkommissie en het lidmaatschap van het Buurtwerk. De Rayonkommissie en de Werkgroep Kleine Kernen worden' opge heven. Ook de afvaardiging van de Dorpsraad Leunen naar het Buurtwerk komt te vervallen. Dit alles resulteert ih het op richten van het Dorpenoverleg, een overleggroep van alle dorpsraden. 25. Invullen van de vragenlijst t.b.v. het gebruik en het be heer van sociaal/culturele accomodaties. Zk. Het bijwonen van een informatie-avond bij de Gemeente over de algemene subsidie verordening. 25. Werk aan de Welzijnswinkel. Besproken wordt de decentrali satie van het welzijnswerk. De ontwikkelingen hierover zul len door de Dorpsraad gevolgd worden#

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 10