Ik wil ook in dit verbond nog even wijzen op de veiligheid van iedereen, want een ongeluk zit in een klein hoekje» Na de optocht kan degene die het nummerplaatje eamen met het deelnemersformulier inlevert, de optochts herinneringen afhalen in café Martens, maar 't nummerplaatje en 't deelnemersformu lier samen inleveren. Zij die zo hoog komen met hun wagen, dat hij niet onder 't via duct door kan, zouden zich Maandag kunnen aansluiten bij de Prinsenwagen van Prins Gerrit 4, om dan samen op weg te gaan naar Venray en onder begeleiding, indien nodig over de auto weg naar Venray te gaan, Hoe de optochtsvolgorde is kunt zaterdag na de middag op veel plaatsen in Leunen zien. Achter winkelruiten, in cafê's enz. Let daar even op en kijk op welk nummer Uw wagen of groep staat opgesteld, dat is ook voor de optochtkommissie gemakke lijk. Voor het overige veel schik en goed weer. PROGRAMMA BOERENBRUILOFT 1980 Leunen 19 Februari georganiseerd door: Toneelvereniging "COMEDIA" 13.00 Bijeenkomst van alle paarden en wagens bij Wim Janssen. Bijeenkomst van de bruiloftsgasten en boerenblaaskapel bij Bar-Discotheek "De Herberg". 13.15 Vertrek van bruiloftsgasten en boerenblaaskapel rich ting Wim Janssen voor het afhalen van het bruidspaar, waarna direkt de optocht begint. Deze loopt via: Horsterweg - Albionstraat Gussenstraat - Steegsepeelweg Vullingsstraat - Boodenstraat Catharinastraat- Apoloniastraat Kapelweg - Gemeenschapshuis. 14.11 Aanvang trouwplechtigheid 14.33 Receptie 15.15 Vertrek naar Zaal P. Martens voor het BruiloftsmaalI!I 16.30 Bezoek aan Bar-Discotheek "De Herberg" 17.30 Bezoek aan Cafe bar "De Steeg" Hierna PAUZE 20.00 Samenkomst van bruidspaar en alle gasten bij cafe-bar "De Steeg" 20,13 Bezoek aan jeugdbal n.m.v. enkele leden van de boeren blaaskapel. 21.00 Vertrek richting Gemeenschapshuis voor het bijwonen van het boerenmoesbal.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 11