reden waarom wij gaarne een beroep doen op Uwe gulheid. Ter gelegenheid van dit alles, zal onze vereniging met Z.K.D.W. PRINS GERRIT D'N VIERDE recipiëren in zaal P» Martens te Leunen, en wel vanaf 20.11 uur. Wij zullen het bijzonder op prijs stellen U hier dan te mogen begroeten. Carnavalsvereniging "t Knëlleke" Leunen de secretaris! de voorzitter: P. Beckers L» Jacobs VASTENAVOND 1980 Over enige dagen is het dan eindelijk zover dat de optocht door Leunen trekt. Ook dit jaar is er weer veel te horen, te zien en te genieten. De route is als volgt: We stellen ons op in de Catharinastraat tussen de Gussenstraat en de Albionstraatin de richting van de Steegsepeelweg. U kunt in de Catharinastraat terecht om op te stellen, vanaf half twee. Komt alien op tijd, want we vertrekken om elf minuten over twee richting Steegsepeelweg en verder via de Vullingsstraat, de Boo- denstraat, de Trijnesstraat, de van Megenstraat, de Catharina straat, de Gussenstraat, rechts om de Albionstraat op tot 'b$ 't transformaat, daar weer rechts de Catharinastraat in en verder via de Apolloniastraat en het kapellerpad naar t plein bij het gemeenschapshuis, waar de optocht wordt ontbonden» Komt op tijd de nummerplaatsjes bij huisnummer 13 in de Catharina straat vanaf half twee. De nummerplaatjes moeten tijdens de optocht zichtbaar meegevoerd worden. Dit vanwege de jurering. En denk erom, geen alcohol in de optocht, dit is ten enenmale niet toegestaan. De laatste jaren, ziet men ook mooie ruit-,tuin-, en gevelver sieringen aangebracht, dat is een feestelijk gezicht en boven dien erg leuk, zeker iangs de optochtsroute» Laat vanaf haif twee geen auto's meer geparkeerd staan in de route, als dat enigzins kan en doorkruis z.eker niet met een rijdende auto de opstelstraat, dat is erg gevaarlijk, en dat hoeft niet, want men kan altijd nog tot 1^.11 uur uitwijken via de Gussen straat Z.O.Z.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 10