Dit sporten is zowel voor de jongens als voor de meisjes. Wil je aan dit toernooi meedoen bel dan vóór 2 februari even naar: Wilma v, Dijck tel: 81516 Wees düs actief en bel. JEUGDCARNAVAL LEUNEN Op zaterdag 2 februari wordt Prins, vorst, nan en de raad van ellef en dansmarietjes om 3 uur verwacht bij café Martens ter opluistering van de buurtvereniging, di'e hier een carnavals feest hebben. Op zondag 3 februari bijeenkomst om half zeven bij Café Martens, waarna wij vertrekken naar de zaal voor het vorstenhal. Aftreden vorst om 8 uur, waarna de nieuwe vorst wordt gepresen teerd. Wilde wiëte wie der Bruudsp'aar 1980 wert???? Kom dan naor t Verlovingsbal op zaoterdag 2 fibberwarie VASTENAVOND 1980 Wie mee wil doen met de vastenavond optocht zowel in Leunen als in Venraij, moet zorgen voor minstens een normale W.Ai verzeke ring, zowel voor trekker als voor autó. Zorg voor duidelijke opschriften en maak ze niet te lang. Kort en duidelijk s'ohrijven wat er bedoeld wordt. Let goed op de veiligheid van de bemanning want een ongeluk treft niet alleen de persoon die het overkomt, maar ontneemt 't genoe gen aan de hele gemeenschap. Als er zich technische moeilijkheden voordoen willen wij proberen mensen te vinden die deze zamen met U kunnen oplossen» Als U nu al weet dat U meedoet met de optocht is het voor de op tochtcommissie gemakkelijk als U zich nu ook opgeeft en niet wacht tot 't laatste moment. Wie mee wil doen met do optocht in Vonray, moet zich opgeven vóór Zaterdag 9 Februari. Wie alleen mee wil doen aan de optocht in Leunen kan zich opge ven tot en met Woensdag 13 Februari, maar wel liefst tussen 17.00 en 19.00 uur bij J. van Meijel, van Berlostraat 5, dan hebt U de meeste kans dat ik zelf thuis ben.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 5