W.S.V. "DE BELHAMELS" Zaterdag a.s. is er club van 14.00 tot 15»30 u. WANDELOBIËNTATIETOCHT A.s, zondag is de tweede tocht van de winterserie. Evenals vorig keer zijn er weer opdrachten en spelletjes in de route verwerkt. Ook zijn er na afloop weer tegeltjes en prijsjes beschikbaar. Er kan gestart worden van 13.00 u. tot 14.00 u. vanuit café Mar tens en het inschrijfgeld is 1 ALP PRINSENBAL 19 Jannewarie A as ge wilt lache L lot ow dan zien D de negen tiende jannewarie P Prins Ton den TJrste trejt dan af. B road van ellef bedankt um dan I in ut knollenhuus is dat te doen N nog iene kier kunde um dan as Prins zien S serenade en lofzange E en dan wurt ie dur de Aid Prinsen opgenomen N nie zomar stil, mar mit vul bombarie B bizonder is, dat de Prins van 19Ö2 doar pröt A as ge dat nie wilt misse, kom dan kieke L loate we zegge, tot dan. Aid Prinsen L.V.B. afd.; Leunen Cursus Boekhouden? voor leden met een agrarisch bedrijf, deze wordt gegeven in Zaal Janssen te Merselo in kringverbandDe cursus bestaat uit 8 lessen gegeven op Woensdagochtend van 9-11» uur, onkosten 40,aanvang lessen woensdag 23 jan. a.s. Op gave tot 15 Jan. bij Mevr. Eeintjes-Jenniskens Tel: 82221. Bezinningsavond op dinsdag 22 Jan, in zaal v Dijk te Oostrum om 8 uur. Onderwerp "De kwetsbaarheid vari het moderne Huwelijk," door Dr. P. Coenen priester en verbonden aan de kerkelijke recht bank te Boermond, Onkosten 3,50 opgave tot 15 Jein. bij Mevr. Geurts-VJisnlans tel: 82141

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1980 | | pagina 5